Zawody międzynarodowe RIAC 2017 Luksemburg

wietny start Macieja Kowalewicza w kolejnym dniu zawodów w Luksemburgu; zawodnik Gwardii Olsztyn znowu wygrał kwalifikacje kpn 60 juniorów, tym razem jednak potwierdził supremację także w finale stając na najwyższym podium. “Do trzech razy sztuka”, to porzekadło się sprawdziło

w przypadku Anety Stankiewicz; zawodniczka bydgoskiego Zawiszy w 3. występie finałowym kpn 60 kobiet w zawodach RIAC zajęła 2. miejsce. Z najlepszym rezultatem kwalifikacji do finału tej konkurencji  się zakwalifikowała Natalia Kochańska,  ostatecznie zajmując 7. miejsce. Gratulujemy!

Miejsca na podium i w finałach - nasi reprezentanci rywalizują w konkurencjach karabinowych zawodów RIAC 2017. We czwartek Katarzyna Komorowska 2 razy stawała na 3. miejscu  w kpn 60 kobiet indywidualnie i zespołowo (+ Aneta Stankiewicz i Natalia Kochańska). Maciej Kowalewicz z dużą przewagą wygrał kwalifikacje kpn 60 juniorów i był 6. w finale. Brązowy medal zdobył też Maciej Wojtasiak w międzynarodowym zespole polsko-ukraińskim kpn 60 mężczyzn. Dzisiaj Maciej Kowalewicz zajął 5. w finale kpn 60 juniorów. W finale kpn 60 kobiet Aneta Stankiewicz i Katarzyna Komorowska się uplasowały na odpowiednio miejscach 4. i 5.