Get Adobe Flash player

Polish Open Kaliber 2018

Selfie z gwiazdą sportu

Stop zwolnieniom z WF-u

Fundacja kibica

Archiwum

Koniec roku sprzyja różnym podsumowaniom, rankingom,  konkursom i plebiscytom. W strzelectwie sprawa jest prosta, wystarczy odczytać rezultaty z tarczy i wiadomo kto jest najlepszy. W innych sportach bywa z tym różnie. W Małopolsce postawili więc na kryterium interdyscyplinarne - urodę i zagłosują na  najładniejszą sportsmenkę tego regionu. Wiemy oczywiście, że nasze dziewczyny uprawiające strzelectwo są piękne, a  Małopolanki tak  na stanowiskach strzeleckich, jak i na zdjęciach, w gustownych dresach i z Jurkiem Madejem wśród nich  prezentują się doskonale. Jedna z dziewczyn tarnowianka  Kinga Kołodziej walczy o miano najładniejszej sportsmenki Małopolski. Walczy dzielnie, jest w ścisłej czołówce, z szansami na zwycięstwo, którego życzymy jej z całego serca! Chociaż musimy przyznać, że i pozostałe uczestniczki zabawy  emanują wdziękiem, i talentem.

Zainteresowanych plebiscytem odsyłamy na stronę konkursową.

19 sierpnia 2011 roku o  godz. 19.00 odbędzie się zebranie wyborcze  przewodniczących:

- podkomisji PZSS ds. strzelectwa dynamicznego,
- podkomisji PZSS ds.  IPSC.
 

Czytaj więcej...

min_14Korespondencja z Meraker – dzień czwarty

Skandynawska zima w pełni, śnieży z przerwami, nic szczególnego w tym zakątku Europy ta pora roku potrafi gościć nawet do 7 miesięcy. Mimo chłodu nastroje w Meraker gorące.

Czytaj więcej...

Podczas Pucharu Wiosny we Wrocławiu w dniu 03.04.2011r.  na pawilonie 50m pozostawiono zieloną lunetę obserwacyjną KOWA wraz ze statywem. Znalazcę uprzejmie proszę o zwrot lub kontakt. Nagroda czeka. Tadeusz Czerwiński tel. 607 351 069 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

min_11Korespondencja z Meraker – dzień trzeci

„Nasza ekipa, jak wiele innymi, została skoszarowana w Szwecji, tuż przy granicy z Norwegią,  w małej miejscowości Storlien. Mieszkamy w dużym pensjonacie narciarskim,

Czytaj więcej...

00W Białymstoku rozegrano zawody I rundy Pucharu Polski grupy powszechnej oraz zawody o Puchar Prezydenta Białegostoku - rezultaty, galeria

min_08Korespondencja z Meraker - dzień drugi 

Medal i 2 finały w Meraker

Polska drużyna juniorek w konkurencji Ppn 40; 10 m w składzie: Karolina Baszeń (niezrzeszona), Wioletta Szymańska (Śląsk Wrocław) i Dominika Bartosz (Lesna Leszno) wynikiem 1109 p. zdobyła brązowy medal mistrzostw Europy. Wygrały Rosjanki - 1121 p., przed Włoszkami - 1112 p.

Czytaj więcej...

min_1

Nasi najmłodsi zawodnicy zjechali z całej Polski by stanąć do walki o „Orliki”. Przy okazji odbyły się również Finały Strzelania w Sieci młodzików. Przy rytmach muzyki zawodnicy walczyli o najwyższe miejsca podsumowujące prawie półroczną rywalizację w Strzelaniu w Sieci. Było trochę zabawy i mnóstwo emocji. Jako przykład podamy zawodnika z Gniezna, który wygrał finał bardzo wysokim wynikiem z karabinu, przy którym sprawdza się powiedzenie „broń sama nie strzela, strzela zawodnik” - program zawodów, wyniki

min_01Korespondencja z Meraker - dzień pierwszy

Mistrzostwa Europy w strzelaniu pneumatycznym  w Meraker  zainaugurowali młodzi zawodnicy, którzy w Norwegii walczą nie tylko o miano najlepszych w swej kategorii na starym kontynencie, ale też o zdobycia miejsc kwalifikujących do udziału w tegorocznych  I. Igrzyskach Młodzieżowych w Singapurze.

Czytaj więcej...

min_17Korespondencja z Meraker – dzień piąty

W ostatnim dniu zmagań w Meraker naszych barw bronili seniorzy w ppn. 60 i seniorki – w kpn.40.  Po pistolecie nastroje w ekipie minorowe; wystarczy popatrzeć na rezultaty zawodników: równe, pod linijkę, szkoda tylko, że nie o dobrych kilka punktów wyżej…  Do najlepszej ósemki  kwalifikował wynik 580 (po dogrywce).

Czytaj więcej...

Podkategorie

Polscy medaliści olimpijscy

Liga Strzelecka PZSS

liga strzelecka pzss1

Najbliższe zawody

listopada 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

PZSS na Facebooku