Get Adobe Flash player

Selfie z gwiazdą sportu

Stop zwolnieniom z WF-u

Fundacja kibica

Komunikaty

Komisja Licencyjna informuje, że od dnia 1 października 2018r. można składać wnioski o przedłużenie licencji klubowej na rok 2019. Wydrukowany (nowy) wniosek wraz z załącznikami należy przesłać na adres biura PZSS w Warszawie ul. Kopernika 30.

Czytaj więcej...

Informujemy, że uchwałą Zarządu PZSS zmieniony został druk zgłoszenia barw klubowych zawodników. Nowy, uproszczony druk znajduje się TUTAJ

Kolegium Sędziów Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego informuje, że w dniu 15 kwietnia  2016 r na strzelnicy w Parzęczewie   w godz. 16.oo -20.oo odbędzie się seminarium  dla sędziów o specjalności strzelectwo dynamiczne   w trakcie którego odbędzie się egzamin na kl. I CRO oraz  egzamin poprawkowy na kl. II RO ( udział na koszt własny).

Czytaj więcej...

Komisja Licencyjna informuje, że są już przyjmowane dokumenty o przedłużenie licencji klubowych (należy złożyć odpowiedni wniosek wraz ze wszystkimi wymienionymi w nim załącznikami).

Czytaj więcej...

Informujemy, że w terminie 22-24.11.2015r. we Wrocławiu na strzelnicy WKS „Śląsk” ul. Świątnicka 36, odbędzie się kurs doskonalenia zawodowego trenerów strzelectwa sportowego.

Jak co roku zostanie wydany biuletyn szkoleniowy, poświęcony problematyce związanej z naszym sportem. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do nadsyłania swoich artykułów szkoleniowych. Osobom, których artykuły (nie mniej niż 7 stron) zostaną zakwalifikowane do druku przez zespół redakcyjny, zapewniamy bezpłatny udział w ww. kursie. Prosimy o przesłanie w/w materiałów najpóźniej do 30.10.br.

Czytaj więcej...

Zarząd PZSS wprowadza „Ligę Strzelecką” - nową formę rywalizacji klubów w konkurencjach: karabin pneumatyczny, pistolet pneumatyczny i strzelba gładkolufowa. Inauguracja “Ligii” nastąpi wraz z pierwszą rundą Pucharu Polski 2017 r. Zarząd PZSS przeznacza 110 tys. zł na nagrody dla klubów, które zajmą 3 pierwsze miejsca w Finale Ligii (40 tys. zł – karabin; 40 tys. zł – pistolet; 30 tys. zł – strzelba) - regulamin.

Kolegium Sędziów PZSS organizuje szkolenie sędziów klasy trzeciej z uprawnieniami strzelectwa dynamicznego w celu podwyższenia uprawnień do klasy drugiej RO. Kurs odbędzie się w terminie 26-27 września 2015 r we Wrocławiu, przy ul. Świątnickiej 36 w siedzibie Sekcji Strzeleckiej Wojskowego Klubu Sportowego ŚLĄSK.

Czytaj więcej...

Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży  odbędzie się w dniach 14-19 lipca br. w Warszawie.
Na prośbę Organizatora – klubu Zawisza Bydgoszcz, Mistrzostwa Polski Open odbędą się w terminie 01-03 września br.

Kolegium Sędziów PZSS organizuje w terminie 4-6 września 2015 roku szkolenie sędziów strzelectwa sportowego, które odbędzie się w Myślenicach k/Krakowa, przy ul. Mostowej 57

Szkolenie jest bezpłatne, natomiast koszty podróży, zakwaterowania i wyżywienia pokrywają uczestnicy szkolenia. Organizator zapewnia zakwaterowanie wraz z całodziennym wyżywieniem dla jednej osoby w cenie 90 zł za dobę. Sędziowie, którzy chcą wziąć udział w szkoleniu, powinni w terminie do 24 sierpnia 2015 roku potwierdzić swój udział wysyłając mailem pod adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zgłoszenie na załączonym formularzu. Szczegółowych informacji dotyczących zakwaterowania udziela kol. Jan Płaszowski, tel. 517 147 369.

Czytaj więcej...

  1. O powołanie zawodnika kadry narodowej do reprezentacji kraju na zawody główne (IO, MŚ, ME) wnosi trener kadry na podstawie analizy wyników sportowych uzyskanych przez zawodników w wyznaczonych startach międzynarodowych i krajowych, za pośrednictwem i po zaopiniowaniu przez dyrektora sportowego.

Czytaj więcej...

Podkategorie

Polscy medaliści olimpijscy

Liga Strzelecka PZSS

liga strzelecka pzss1

października 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

PZSS na Facebooku