Get Adobe Flash player

Selfie z gwiazdą sportu

Stop zwolnieniom z WF-u

Fundacja kibica

Kalendarz wydarzeń

Zawody: Zawody Klasyfikacyjne - Balic Cup 2013
Miejsce: Łeba

Termin: czwartek, 07.11.2013 - niedziela, 10.11.2013
Delegat techniczny: Grzegorz Śledziński (Bydgoszcz) s.kl.M
Kategoria: Zawody PZSS - do 2017 r.
Zawody: PZSS

Rodzaje strzelań: karabin, pistolet

Kategoria wiekowa: mężczyźni, kobiety, juniorzy, juniorki



logo Lebork

Zawody Klasyfikacyjne

Baltic Cup 2013

07-10. 11. 2013 r., Łeba
logoPZSS
 
Program zawodów
 

07.11.2013 – czwartek

 

 

Przyjazd ekip

20.00

Konferencja techniczna – OW „LECH”

08.11.2013 – piątek

10m

08.00

08.15-09.45

Ppn 60 seniorzy + Ppn 60 juniorzy

10.00

10.15-11.45

Ppn 60 juniorzy + Ppn 40 seniorki

12.00

12.15-13.15

Ppn 40 juniorki

 

10.45

FINAŁ Ppn seniorów

12.45

FINAŁ Ppn juniorów

13.45

FINAŁ Ppn seniorek

15.45

FINAŁ Ppn juniorek

14.00

14.15-15.45

Kpn 60 seniorzy + Kpn 40 seniorki

16.15

16.30-18.00

Kpn 60 juniorzy

 

16.45

FINAŁ Kpn seniorów

17.45

FINAŁ Kpn seniorki

19.00

FINAŁ Kpn juniorów

 

Komunikat klasyfikacyjny - I dzień

09.11.2013 – sobota

10m

08.00

08.15-09.45

Kpn 60 seniorzy + Kpn 40 juniorki

10.00

10.15-11.15

Kpn 40 juniorki + Kpn 40 seniorki

 

10.45

FINAŁ Kpn seniorzy

12.15

FINAŁ Kpn juniorek

13.15

FINAŁ Kpn seniorek

11.30

11.45-13.15

Ppn 60 juniorzy

 

14.15

Dekoracja zwycięzców BALTIC CUP 2013

15.00

15.15-16.45

Ppn 40 seniorki + Ppn 60 seniorzy

 

15.30

FINAŁ Ppn juniorów

17.15

FINAŁ Ppn seniorek

18.15

FINAŁ Ppn seniorzy

17.00

17.15-18.00

Kpn 30 młodziczek + młodzików

18.15

18.30-19.15

Ppn 30 młodziczek

19.30

19.45-20.30

Ppn 30 młodzików

 

 

Komunikat klasyfikacyjny - II dzień

10.11.2013 - niedziela

10m

07.30

07.45-09.15

Kpn 60 juniorzy + Kpn 40 juniorki

09.30

09.45-10.45

Kpn 40 juniorki + Ppn 40 juniorki

11.00

11.15-12.15

Ppn 40 juniorki

 

10.15

FINAŁ Kpn juniorów

11.45

FINAŁ Kpn juniorek

13.15

FINAŁ Ppn juniorek

12.30

11.45-12.30

Kpn 30 młodziczek + młodzików

12.15

12.30-13.15

Ppn 30 młodziczek

13.30

13.45-14.30

Ppn 30 młodzików

 

 

Komunikat klasyfikacyjny - III dzień

Uwaga - w zależności od liczby zgłoszeń program może być zmianie.

Zgłoszenia do zawodów:

Nieprzekraczalny termin do dnia 18.10.2013 r.

Adres:

KS LOK „Lider-Amicus”, 84-300 Lębork, ul. Wyczółkowskiego 1, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zakwaterowanie i wyżywienie:

Ośrodki wczasowe: “Lech”, “Nord”, “Bosman”, Rejs.

 

ORGANIZATOR

PZSS na Facebooku