Get Adobe Flash player

Selfie z gwiazdą sportu

Fundacja kibica

Kalendarz wydarzeń


Termin: 20.07-3.08.2017
Zawody: międzynarodowe

Rodzaje strzelań: karabin, pistolet, rzutki

Kategoria wiekowa: mężczyźni, kobiety, juniorzy, juniorki

Organizator:

Kierownik zawodów:



logo me baku

 

Program zawodów

Rezultaty - strona SIUSS Shooting Results

22.07.2017, sobota
09:00 - 10:30 50m Pistol Men Junior  Team
10:15 - 11:30 10m Air Rifle Men Youth  
11:30 Final 50m Pistol Men Junior  
11:30 - 13:00 50m Pistol Men  Team
12:30 Final 10m Air Rifle Men Youth  
14:00 Final 50m Pistol Men  
14:00 - 15:15 10m Air Pistol Men Youth  
16:15 Final 10m Air Pistol Men Youth  
23.07.2017, niedziela
09:00 - 14:15 Double Trap Men  Team
12:30 - 13:20 50m Rifle Prone Men Junior  Team
14:15 Final 50m Rifle Prone Men Junior  
16:00 Final Double Trap Men  
24.07.2017, poniedziałek
09:00 - 09:50 50m Rifle Prone Men  Team
09:00 - 12:10 25m Rapid Fire Pistol Men Stage 1  
10:45 Final 50m Rifle Prone Men  
10:45 - 11:35 50m Rifle Prone Women  Team
12:20 - 14:10 25m Rapid Fire Pistol Men Junior Stage 1  
12:30 - 13:20 50m Rifle Prone Women Junior  Team
  Final 50m Rifle Prone Men Junior  
25.07.2017, wtorek
09:00 - 11:45 50m Rifle 3 Positions Men Junior  Team
09:00 - 12:10 25m Rapid Fire Pistol Men Stage 2  Team
09:00 - 14:30 Trap Women Junior  Team
09:00 - 14:30 Trap Women  Team
12:20 - 14:10 25m Rapid Fire Pistol Men Junior Stage 2  Team
12:45 Final 50m Rifle 3 Positions Men Junior  
15:15 Final 25m Rapid Fire Pistol Men  
16:15 Final Trap Women Junior  
16:30 Final 25m Rapid Fire Pistol Men Junior  
17:15 Final Trap Women  
26.07.2017, środa
09:00 - 11:45 50m Rifle 3 Positions Men  Team
09:00 - 15:00 Trap Men Junior Day 1  
09:00 - 15:00 Trap Men Day 1  Team Day 1
12:45 Final 50m Rifle 3 Positions Men  
15:30 - 16:30 Trap Women Team Finals  
16:45 Semifinals Trap Women Team Finals  
18:00 Medal Matches Trap Women Team Finals  
27.07.2017, czwartek
09:00 - 10:45 50m Rifle 3 Positions Women  Team
09:00 - 10:45 25m Pistol Women Precision Stage  
09:00 - 13:05 Trap Men Junior Day 2 Team 
09:00 - 13:05 Trap Men Day 2 Team 
11:00 - 12:45 25m Pistol Women Junior Precision Stage  
11:30 - 13:15 50m Rifle 3 Positions Women Junior Team 
11:45 Final 50m Rifle 3 Positions Women  
14:15 Final 50m Rifle 3 Positions Women Junior  
14:45 Final Trap Men Junior  
15:45 Final Trap Men  
28.07.2017, piątek
09:00 - 10:30 25m Pistol Women Rapid Fire Stage  Team
09:00 - 13:30 Trap Mixed Team  
10:45 - 12:15 25m Pistol Women Junior Rapid Fire Stage  Team
11:30 Final 25m Pistol Women  
12:45 - 13:35 10m Air Rifle Women Youth  
13:15 Final 25m Pistol Women Junior  Team
14:30 Final 10m Air Rifle Women Youth  
15:00 Semifinals Trap Mixed Team  
16:00 - 16:50 10m Air Pistol Women Youth  
16:45 Medal Matches Trap Mixed Team  
17:45 Final 10m Air Pistol Women Youth  
29.07.2017, sobota
09:00 - 10:00 300m Rifle Prone Women  Team
09:00 - 10:30 25m Pistol Men Junior Precision Stage  
11:00 - 12:30 25m Pistol Men Junior Rapid Fire Stage  Team
30.07.2017, niedziela
09:00 - 10:00 300m Rifle Prone Men  Team
09:00 - 11:00 25m Standard Pistol Men  Team
09:00 - 15:30 Skeet Women Junior  Team
09:00 - 15:30 Skeet Women  Team
11:00 - 13:00 300m Rifle 3 Positions Women  Team
12:00 - 13:30 25m Standard Pistol Men Junior  Team
16:00 - 17:00 300m Rifle Mixed  
17:15 Final Skeet Women Junior  
18:15 Final Skeet Women  
31.07.2017, poniedziałek
09:00 - 10:30 25m Center Fire Pistol Men Precision Stage  
09:00 - 12:00 300m Rifle 3 Positions Men Team 
09:00 - 15:00 Skeet Men Junior Day 1 Team Day 1 
09:00 - 15:00 Skeet Men Day 1 Team Day 1 
11:00 - 12:30 25m Center Fire Pistol Men Rapid Fire Stage Team
15:30 - 16:30 Skeet Women Team Finals  
16:45 Semifinals Skeet Women Team Finals  
18:00 Medal Matches Skeet Women Team Finals  
1.08.2017, wtorek
09:00 - 11:00 300m Standard Rifle Men Team
09:00 - 13:00 Skeet Men Junior Day 2 Team 
09:00 - 13:00 Skeet Men Day 2 Team
14:45 Final Skeet Men Junior  
15:45 Final Skeet Men  
2.08.2017, środa
08:30 - 14:00 50m Running Target Men Slow Run  
08:30 - 14:00 50m Running Target Men Junior Slow Run  
09:00 - 13:00 Skeet Mixed Team  
14:15 - 19:30 50m Running Target Men Fast Run  Team
14:15 - 19:30 50m Running Target Men Junior Fast Run  Team
14:30 Semifinals Skeet Mixed Team  
16:15 Medal Matches Skeet Mixed Team
3.08.2017, czwartek
09:00 - 12:00 50m Running Target Mixed Men Stage 1  
09:00 - 12:00 50m Running Target Mixed Men Junior Stage 1  
12:30 - 15:30 50m Running Target Mixed Men Stage 2  
12:30 - 15:30 50m Running Target Mixed Men Junior Stage 2  

PZSS na Facebooku