Get Adobe Flash player

Selfie z gwiazdą sportu

Kalendarz wydarzeń

Delegat techniczny:  Tadeusz Sadowski s.kl.M - Bierkowo
Termin: 2-5.11.2017
Zawody: PZSS

Rodzaje strzelań: karabin, pistolet

Kategoria wiekowa: mężczyźni, kobiety, juniorzy, juniorki, młodzicy, młodziczki

Organizator:

Kierownik zawodów:



Międzynarodowe Zawody Klasyfikacyjne

„BALTIC CUP 2017”

Łeba, dn. 02-05. 11. 2017 r.

Program zawodów

02.11.2017 r. - czwartek
    Przyjazd ekip
  20.00 Konferencja techniczna
03.11.2017 r. - piątek
Hala Finałowa   8.00 8.15-9.00 Karabin Kpn-30 młodziczki
9.15 9.30-10.15 Karabin Kpn-30 młodziczki
10.30 10.45-11.30 Karabin Kpn-30 młodziczki
Hala Główna    8.00 8.15-9.30 Pistolet Ppn-60 mężczyźni, Ppn-60 juniorzy
9.45 10.00-11.15 Pistolet Ppn-60 juniorzy
11.30 11.45-12.35 Pistolet Ppn-40 kobiety, Ppn-40 juniorki
12.55 13.10-14.00 Pistolet Ppn-40 juniorki, Kpn-40 kobiety
Hala Finałowa      12.00 FINAŁ BALTIC CUP – Pistolet pneumatyczny mężczyźni
  13.00 FINAŁ BALTIC CUP – Pistolet pneumatyczny juniorzy
  14.00 FINAŁ BALTIC CUP – Pistolet pneumatyczny kobiety
  15.00 FINAŁ BALTIC CUP – Pistolet pneumatyczny juniorki
Hala Główna   14.15 14.30-15.20 Karabin Kpn-40 juniorki
15.50 16.05-17.20 Karabin Kpn-60 mężczyźni, Kpn-60 juniorzy
17.30 17.45-19.00 Karabin Kpn-60 juniorzy, Kpn-30 młodzicy
Hala Finałowa      16.15 FINAŁ BALTIC CUP – Karabin pneumatyczny kobiety
  17.20 FINAŁ BALTIC CUP – Karabin pneumatyczny juniorki
  18.30 FINAŁ BALTIC CUP – Karabin pneumatyczny mężczyźni
  20.00 FINAŁ BALTIC CUP – Karabin pneumatyczny juniorzy
Hala Główna  19.15 19.30-20.15 Pistolet Ppn-30 młodzicy
     
04.11.2017 r. - sobota
Hala Finałowa   8.00 8.15-9.00 Pistolet Ppn-30 młodziczki
9.15 9.30-10.15 Pistolet Ppn-30 młodziczki
10.30 10.45-11.30 Pistolet Ppn-30 młodziczki
Hala Główna    8.00 8.15-9.05 Karabin Kpn-40 juniorki
9.20 9.35-10.25 Karabin Kpn-40 juniorki, Kpn-40 kobiety
10.40 10.55-12.10 Karabin Kpn-60 mężczyźni,  Kpn-60 juniorzy
12.25 12.40-13.55 Karabin Kpn-60 juniorzy, Pistolet Ppn-60 mężczyżni
Hala Finałowa      12.00 FINAŁ AMICUS CUP – Karabin pneumatyczny juniorki
  13.00 FINAŁ AMICUS CUP – Karabin pneumatyczny kobiety
  14.00 FINAŁ AMICUS CUP – Karabin pneumatyczny mężczyźni
  15.00 FINAŁ AMICUS CUP – Karabin pneumatyczny juniorzy
Hala Główna    14.10 14.25-15.40 Pistolet Ppn-60 juniorzy
15.55 16.10-17.00 Pistolet Ppn-40 kobiety, Ppn-40 juniorki
17.15 17.30-18.20 Pistolet Ppn-40 juniorki
18.45 19.00-19.45 Pistolet Ppn-30 młodzicy
Hala Finałowa      16.10 FINAŁ AMICUS CUP – Pistolet pneumatyczny mężczyźni
  17.10 FINAŁ AMICUS CUP – Pistolet pneumatyczny juniorzy
  18.10 FINAŁ AMICUS CUP – Pistolet pneumatyczny kobiety
  19.10 FINAŁ AMICUS CUP – Pistolet pneumatyczny juniorki
05.11.2017 r. - niedziela
Hala Finałowa   7.45 8.00-8.45 Karabin Kpn-30 młodzicy
9.00 9.15-10.00 Karabin Kpn-30 młodzicy
10.15 10.30-11.15 Karabin Kpn-30 młodzicy
Hala Główna  7.45 8.00-8.45 Karabin Kpn-30 młodziczki
9.00 9.15-10.00 Pistolet Ppn-30 młodziczki
Hala Główna    11.30 FINAŁ MIX – Pistolet pneumatyczny
  12.45 FINAŁ MIX – Karabin pneumatyczny
    Komunikat klasyfikacyjny - BALTIC CUP
Komunikat klasyfikacyjny AMICUS CUP
 
Uwagi W zależności od liczby zgłoszeń program minutowy może ulec zmianie. Listy startowe do poszczególnych zmian będą publikowane od 30 października br. na stronie internetowej Klubu - www.lider-amicus.com.pl Jeżeli zgłoszony zawodnik nie przyjedzie na zawody, a Klub nie odwoła jego startu do godz. 16.00, 28 października br., to organizator zawodów obciąży delegujący Klub kosztami startowego.
Termin zgłaszania do zawodów upływa 20 października 2016.
Zgłoszenia po tym terminie będą przyjmowane warunkowo.
Formularz zgłoszeń do pobrania na stronie:  www.lider-amicus.com.pl
Praca sekcji kontroli broni: 02.11.2017 - godz. 17.00-20.00
03.11.2017 - godz. 7.30-16.30
04.11.2017 - godz. 7.30-16.30
W wyjątkowych sytuacjach kontrola broni zostanie przeprowadzona na prośbę zawodnika o innej godzinie.
Regulamin
zawodów

Strzelania w ramach „Baltic Cup” i „Amicus Cup” przeprowadzone zostaną zgodnie z przepisami ISSF i regulaminem zawodów.
Super Finał MIX o „Bursztynową Różę”:

1. Rozgrywany będzie w konkurencjach
    - pistolet pneumatyczny
    - karabin pneumatyczny
2. Kluby mogą zgłosić dowolną ilość drużyn w każdej z konkurencji
3. Skład drużyn: kobieta + mężczyzna
4. Pierwsze strzelanie (BC) będzie eliminacją do Super Finału
5. Do Super Finału kwalifikuje się 18 najlepszych drużyn z eliminacji + 2 drużyny z puli organizatora.
Przebieg Super Finału – według oddzielnego regulaminu

Startowe Zgodnie z regulaminem PZSS – 50 zł od startu i drużyny
Nagrody

Baltic Cup:
- za miejsce 1: puchary, medale i dyplomy.
- za miejsca 2 i 3: medale i dyplomy.
- za miejsca 4-8 (w kategorii junior i młodzik): dyplomy.

Amicus Cup:
- za miejsce 1: puchary, dyplomy.
- za miejsca 2 i 3: dyplomy.
- za miejsca 4-8 (w kategorii junior i młodzik): dyplomy.

Super Finał o „Bursztynową Różę”:
- za miejsce 1: Wykonana ze srebra i bursztynu „Bursztynowa Róża” oraz nagroda  finansowa
- za miejsca 2 i 3: nagroda finansowa

Sprawy różne W sprawach różnych można się kontaktować z organizatorem zawodów: Robert Biczkowski – tel: 724 588 900
Zgłoszenia

KS LOK „Lider-Amicus”: 84-300 Lębork, ul. Wyczółkowskiego 1 lub

e-mail: birob@poczta.onet.pl

PZSS na Facebooku