Get Adobe Flash player

Selfie z gwiazdą sportu

Stop zwolnieniom z WF-u

Fundacja kibica

Kalendarz wydarzeń

Zawody: Mistrzostwa Europy (pn.)
Miejsce: Gyor

Termin: piątek, 16.02.2018 - poniedziałek, 26.02.2018
Delegat techniczny:
Kategoria: Zawody międzynarodowe

Rodzaje strzelań: karabin, pistolet

Kategoria wiekowa: mężczyźni, kobiety, juniorzy, juniorki

Organizator:

Kierownik zawodów:



EUROPEAN CHAMPIONSHIP 10m GYÓR, HUNGARY 16-26 FEBRUARY 2018
Rifle | Pistol | Running Target
me gyor 2018

FINAL COMPETITION SCHEDULE

DAY

PST
START

COMP.
START

COMP.
 END

EVENT

CAT.

CONTENT

REPORT.
TIME

FINALS
MM

AWARD.
CEREM.

16.02.

   

 

ARRIVAL OF DELEGATIONS

         

FRI

 

09:00

18:00

Equipment Control

         
   

10:00

18:00

Rifle, Pistol

ALL

Unofficial Training

     

17.02.

 

09:00

18:00

EQUIPMENT CONTROL

         

SAT

 

09:00

12:00

Rifle, Pistol YOG

ALL

OFFICIAL TRAINING

     
   

13:00

14:00

Air Pistol

WY

PET

     
   

14:30

15:30

Air Rifle

MY

PET

     
   

16:00

17:00

Air Pistol

MY

PET

     
   

17:30

18:30

Air Rifle

WY

PET

     
   

12:00

12:30

TECHNICAL MEETING YOG

         

18.02.

 

09:00

18:00

EQUIPMENT CONTROL

         

SUN

09:15

09:30

10:20

Air Pistol

WY

QUALIFICATION

10:45

11:15

12:00

 

11:00

11:15

i 12:30

Air Rifle

MY

QUALIFICATION

13:00

13:30

14:15

 

13:15

13:30

14:45

Air Pistol

MY

QUALIFICATION

15:15

15:45

16:30

 

15:30

15:45

16:35

Air Rifle

WY

QUALIFICATION

17:00

17:30

18:15

   

13:00

17:00

Running Target

ALL

Official Training

     

19.02.

 

09:00

16:30

EQUIPMENT CONTROL

         

MON

 

09:00

10:00

Air Rifle

WJ

PET

     
   

10:30

11:30

Air Rifle

MJ

PET

     
   

12:30

14:30

Running Target 30/30

M

PET

     
   

14:30

l 15:30

Running Target 30/30

W

PET

     
   

09:00

11:15

Running Target

ALL

Unofficial Training

     
   

11:30

12:00

TECHNICAL MEETING ECH

         
   

12:30

13:15

Air Pistol Mixed Team

J

PET

     
   

13:45

16:30

Rifle, Pistol

ALL

Unofficial Training

     
   

18:00

19:00

OPENING CEREMONY

         

20.02.

 

09:00

19:00

EQUIPMENT CONTROL

         

TUE

 

08:30

10:45

Running Target 30+30

M

30 SLOW

     
       

Running Target 30+30

W

30 SLOW

     
   

11:15

13:15

Running Target 30+30

M

30 FAST

 

13:30

15:30

       

Running Target 30+30

W

30 FAST

 

14:30

15:30

 

08:45

09:00

[ 10:15

Air Rifle

WJ

QUALIFICATION

10:45

11:15

12:00

 

14:00

14:15

15:30

Air Rifle

MJ

QUALIFICATION

16:00

16:30

17:15

 

16:05

16:15

17:05

Air Pistol Mixed Team

J

QUALIFICATION

17:30

18:00

19:00

   

10:45

11:45

Air Pistol

WJ

PET

     
   

12:15

13:15

Air Pistol

MJ

PET

     
   

16:45

18:45

Running Target - Mixed

M, W

PET

     
   

17:30

| 18:15

Air Rifle Mixed Team

J

PET

     

21.02.

 

09:00

18:00

EQUIPMENT CONTROL

         

WED

 

09:30

11:30

Running Target - Mixed

M, W

1 st Stage

     
   

12:30

14:30

Running Target - Mixed

M, W

2nd Stage

   

18:30

   

15:15

16:15

Running Target - Mixed Team

J-S

QUALIFICATION

17:15

17:30

18:30

 

09:30

09:45

11:00

Air Pistol

WJ

QUALIFICATION

11:30

12:00

12:45

 

11:50

12:00

12:50

Air Rifle Mixed Team

J

QUALIFICATION

13:15

13:45

14:45

 

13:30

13:45

15:00

Air Pistol

MJ

QUALIFICATION

15:30

16:00

16:45

22.02.

 

09:00

19:00

EQUIPMENT CONTROL

         

THU

08:20

08:30

09:05

Air Pistol Team

MJ

QUALIFICATION

     
   

09:15

 

Air Pistol Team

MJ

1/4 Finals

     
   

10:30

 

Air Pistol Team

MJ

1/2 Finals

10:00

10:30

 
   

11:15

 

Air Pistol Team

MJ

Bronze Medal Match

 

11:15

 
   

11:45

 

Air Pistol Team

MJ

Gold Medal Match

 

11:45

12:15

 

10:20

10:30

11:05

Air Pistol Team

WJ

QUALIFICATION

     
   

11:15

 

Air Pistol Team

WJ

1/4 Finals

     
   

13:00

 

Air Pistol Team

WJ

1/2 Finals

12:30

13:00

 
   

13:45

 

Air Pistol Team

WJ

Bronze Medal Match

 

13:45

 
   

14:15

 

Air Pistol Team

WJ

Gold Medal Match

 

14:15

14:45

 

12:20

12:30

13:05

Air Rifle Team

WJ

QUALIFICATION

     
   

13:15

 

Air Rifle Team

WJ

1/4 Finals

     
   

15:30

 

Air Rifle Team

WJ

1/2 Finals

15:00

15:30

 
   

16:15

 

Air Rifle Team

WJ

Bronze Medal Match

 

16:15

 
   

16:45

 

Air Rifle Team

WJ

Gold Medal Match

 

16:45

17:15

 

14:20

14:30

15:05

Air Rifle Team

MJ

QUALIFICATION

     
   

15:15

 

Air Rifle Team

MJ

1/4 Finals

     
   

18:00

 

Air Rifle Team

MJ

1/2 Finals

17:30

18:00

 
   

18:45

 

Air Rifle Team

MJ

Bronze Medal Match

 

18:45

 
   

19:15

 

Air Rifle Team

MJ

Gold Medal Match

 

19:15

19:45

   

09:00

11:00

Running Target 30/30

MJ

PET

     
   

11:00

12:30

Running Target 30/30

WJ

PET

     
   

16:30

17:30

Air Rifle

M

PET

     
   

18:00

19:00

Air Rifle

W

PET

     
   

19:30

20:15

Air Pistol Mixed Team

M, W

PET

     

23.02.

 

09:00

19:00

EQUIPMENT CONTROL

         

FRI

 

08:00

10:15

Running Target 30+30

MJ

30 SLOW

     
       

Running Target 30+30

WJ

30 SLOW

     
   

10:30

12:30

Running Target 30+30

MJ

30 FAST

 

12:45

15:00

       

Running Target 30+30

WJ

30 FAST

 

13:45

15:00

 

12:30

12:45

14:00

Air Rifle

M

QUALIFICATION

15:15

15:45

16:30

 

14:45

15:00

16:15

Air Rifle

W

QUALIFICATION

17:00

17:30

18:15

 

16:50

17:00

17:50

Air Pistol Mixed Team Relay 1

M, W

QUALIFICATION

     
 

18:05

18:15

19:05

Air Pistol Mixed Team Relay 2

M, W

QUALIFICATION

19:30

20:00

21:00

   

09:00

10:00

Air Pistol

W

PET

     
   

10:45

11:45

Air Pistol

M

PET

     
   

15:30

17:30

Running Target Mixed

MJ, WJ

PET

     
   

19:30

20:15

Air Rifle Mixed Team

M, W

PET

     

24.02.

 

09:00

17:00

EQUIPMENT CONTROL

         

SAT

09:15

09:30

10:45

Air Pistol

W

QUALIFICATION

11:15

11:45

12:30

   

09:30

11:30

Running Target - Mixed

MJ, WJ

1 st Stage

     
 

11:45

12:00

13:15

Air Pistol

M

QUALIFICATION

13:45

14:15

15:00

   

12:00

14:00

Running Target - Mixed

MJ, WJ

2nd Stage

   

15:15

 

14:05

14:15

15:05

Air Rifle Mixed Relay 1

M, W

QUALIFICATION

     
 

15:20

15:30

16:20

Air Rifle Mixed Relay 2

M, W

QUALIFICATION

16:45

17:15

18:15

   

19:00

 

Banquet

         

25.02.

 

09:00

19:00

EQUIPMENT CONTROL

         

SUN

08:20

08:30

09:05

Air Pistol Team

M

QUALIFICATION

     
   

09:15

 

Air Pistol Team

M

1/4 Finals

     
   

10:30

 

Air Pistol Team

M

1/2 Finals

10:00

10:30

 
   

11:15

 

Air Pistol Team

M

Bronze Medal Match

 

11:15

 
   

11:45

 

Air Pistol Team

M

Gold Medal Match

 

11:45

12:15

 

10:20

10:30

11:05

Air Pistol Team

W

QUALIFICATION

     
   

11:15

 

Air Pistol Team

W

1/4 Finals

     
   

13:00

 

Air Pistol Team

W

1/2 Finals

12:30

13:00

 
   

13:45

 

Air Pistol Team

W

Bronze Medal Match

 

13:45

 
   

14:15

 

Air Pistol Team

W

Gold Medal Match

 

14:15

14:45

 

12:20

12:30

13:05

Air Rifle Team

W

QUALIFICATION

     
   

13:15

 

Air Rifle Team

W

1/4 Finals

     
   

15:30

 

Air Rifle Team

W

1/2 Finals

15:00

15:30

 
   

16:15

 

Air Rifle Team

W

Bronze Medal Match

 

16:15

 
   

16:45

 

Air Rifle Team

W

Gold Medal Match

 

16:45

17:15

 

14:20

14:30

15:05

Air Rifle Team

M

QUALIFICATION

     
   

15:15

 

Air Rifle Team

M

1/4 Finals

     
   

18:00

 

Air Rifle Team

M

1/2 Finals

17:30

18:00

 
   

18:45

 

Air Rifle Team

M

Bronze Medal Match

 

18:45

 
   

19:15

 

Air Rifle Team

M

Gold Medal Match

 

19:15

19:45

   

20:00

 

Closing Ceremony

         

26.02.

MON

 

         DEPARTURE OF THE DELEGATIONS      

PZSS na Facebooku