Get Adobe Flash player

FOOM 2018

Selfie z gwiazdą sportu

Stop zwolnieniom z WF-u

Fundacja kibica

Kalendarz wydarzeń

Zawody: Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - I strefa (KPM, POM, WM, ZPM)
Miejsce: Bydgoszcz

Termin: czwartek, 13.09.2018 - niedziela, 16.09.2018
Delegat techniczny: Małgorzata Stachura s.kl.P - Łódź
Kategoria: Zawody PZSS i międzynarodowe - dt. na koszt PZSS

Rodzaje strzelań: karabin, pistolet, strzelba

Kategoria wiekowa: juniorzy młodsi, juniorki młodsze

Organizator: CWZS ZAWISZA Klub Strzelecki, ul. Gdańska 163 85-915 Bydgoszcz, www.strzelectwozawisza.pl

Kierownik zawodów: Anna Trybuchowicz-Anaszewicz, tel. 796-795-899, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.



Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
I strefa
(KPM, POM, WM, ZPM)

14-16.09.2018, Bydgoszcz

Regulamin  zawodów

1. Cel zawodów

  • Popularyzacja strzelectwa sportowego, wyłonienie Mistrza Makroregiony na rok 2018 w kategorii młodzików

2. Organizator zawodów

  • CWZS ZAWISZA Klub Strzelecki, ul. Gdańska 163 85-915 Bydgoszcz, www.strzelectwozawisza.pl, Anna Trybuchowicz-Anaszewicz, 796-795-899, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

3. Termin i miejsce zawodów

  • 14-16.09.2018, ul. Gdańska 163 85-915 Bydgoszcz

4. Program zawodów

14.09.2018, piątek
Pawilon     Konkurencja
50 15:45 16:00-16:35 Ksp 40 l - młodzików i młodziczek
17:00 17:15-17:50 Ksp 40 l - młodzików i młodziczek
18:15 18:30-19:05 Ksp 40 l - młodzików i młodziczek
25 14:30   Psp - młodzików-wg odrębnego planu
10 08:30 8:40-9:20 MIX-Ppn
09:40 9:50-10:30 MIX-Ppn
10:50 11:00-11:50 MIX-Kpn
12:05 12:15-13:05 MIX-Kpn
  16:00   Trening Trap Skeet
15.09.2018, sobota
25 09:00   Psz 2x30 - młodzików
10 09:00 9:15-10:05 Ppn 40 - młodziczek
10:30 10:45-11:35 Ppn 40 - młodziczek
12:00 12:15-13:05 Kpn 40 - młodziczek i młodzików
13:30 13:45-14:35 Kpn 40 - młodziczek i młodzików
15:00 15:15-16:05 Kpn 40 - młodziczek i młodzików
  09:00 09:00-16:00 Trap 75, Skeet 75
16.09.2018, Niedziela
50 09:00 9:15-11:00 Ksp 3x20 - młodzików i młodziczek
11:30 11:45-13:30 Ksp 3x20 - młodzików i młodziczek
25 09:00   Psp 30+30 - młodziczek
10 09:00 9:15-10:05 Ppn 40 - młodzików
10:30 10:45-11:35 Ppn 40 - młodzików
    Komunikat klasyfikacyjny

 5. Uczestnictwo

  • posiadający licencję zawodniczą PZSS, młodzicy

6. Klasyfikacja

  • Indywidualna

7. Nagrody

  • za miejsca 1-6 - dyplomy, za miejsca 1-3 - medale,

8. Zgłoszenia

  • termin zgłoszeń do 05.09., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,  zgłoszenia imienne na drukach organizatora,

9. Koszty uczestnictwa

  • Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia opłaty startowej w konkurencjach, w których nie są przyznawane punkty do Systemu Sportu Młodzieżowego , koszty noclegu i wyżywienia pokrywają uczestnicy

10. Sprawy różne

  • Rezerwacji miejsc noclegowych dokonują uczestnicy, organizator rekomenduje nocleg w hotelu ZAWISZA**

PZSS na Facebooku