Get Adobe Flash player

Selfie z gwiazdą sportu

 
Lp. Nazwisko Imię Rok urodzenia Nazwa klubu
Karabin - kobiety
1 BORKOWSKA Justyna 1994 WKS Śląsk Wrocław
2 BOGACKA Sylwia 1981 ZKS Gwardia Zielona Góra
3 CISAK Ewelina 1995 Wawel Kraków
4 GRABOWSKA Izabela 1996 UKS Kaliber Białystok
5 IWASZUK Żaneta 1993 UKS Kaliber Białystok
6 KOCHAŃSKA Natalia 1996 KS Gwardia Zielona Góra
7 KOMOROWSKA Katarzyna 1996 KS Społem  Łódź
8 KOWALCZYK Karolina 1983 WKS Śląsk Wrocław
9 KWAŚNIAK Natalia 1994 Gryf Słupski Słupsk
10 NAGAY Agnieszka 1981 KS Społem  Łódź
11 ROSŁON Weronika 1994 SKSS Dragon Siedlce
12 STANKIEWICZ Aneta 1995 CWZS Zawisza Bydgoszcz
13 STUCZYŃSKA Nikol 1995 Agat Złotoryja
14 TOKARSKA Anna 1996 WKS Flota Gdynia
15 TOMASZEWSKA Klaudia 1996 CWZS Zawisza Bydgoszcz
16 TWARDOSZ Izabella 1996 HTS LOK Kraków Kraków
17 WÓDKOWSKA Joanna 1995 WKS Flota Gdynia
18 WROŃSKA Paula 1991 LOK Lider Amicus Lębork
Pistolet - kobiety
1 BARSZCZAK Marta 1995 Legia Warszawa Warszawa
2 BARTKÓW-KWIATKOWSKA Beata 1981 STŚ Tychy Tychy
3 BARTOSZ Dominika 1994 Lesna Leszno
4 BIELKIEWICZ Katarzyna 1994 UKS Kaliber Białystok
5 BOREK Julita 1995 Bellona Kalisz
6 BREŚ Klaudia 1994 CWZS Zawisza Bydgoszcz
7 JANKOWSKA Katarzyna 1996 CWKS Legia Warszawa
8 KRÓL Natalia 1993 Śląsk Wrocław Wrocław
9 MACUR Krystyna 1995 ZKS Gwardia Zielona Góra
10 MORAWSKA Paulina 1996 CWKS Legia Warszawa
11 NOWAK Agata 1996 Świt Starachowice Starachowice
12 SZPEK Sławomira 1974 Flota Gdynia Gdynia
13 TOMALA Joanna 1994 Flota Gdynia Gdynia
14 TUŹNIK Paulina 1995 ŚWIT Starachowice
Strzelba gładkolufowa- kobiety
1 JARMOLIŃSKA Aleksandra 1990 CWKS Legia Warszawa
2 PIETKIEWICZ Izabella 1996 WKS Śląsk Wrocław
3 RYBIŃSKA Kamila 1995 UKS Kaliber Białystok
4 SIERACKA Agnieszka 1989 WKS Śląsk Wrocław
5 SZAMREJ Natalia 1991 WKS Wawel Kraków
6 ZIAJA Magdalena 1994 WKS Śląsk Wrocław
Karabin - mężczyźni
1 BARTNIK Tomasz 1990 CWKS Legia Warszawa
2 BURDA Andrzej 1970 KS LOK Alu-Pro Opole
3 CZAPLA Łukasz 1980 Wawel Kraków
4 CZERWIŃSKI Daniel 1991 CWZS Zawisza Bydgoszcz
5 FRIESKE Piotr 1995 CWZS Zawisza Bydgoszcz
6 GAJKOWSKI-WÓJCIK Krzysztof 1994 Wawel Kraków
7 JASIECKI Bartosz 1990 CWZS Zawisza Bydgoszcz
8 KRASKOWSKI Robert 1967 CWKS Legia Warszawa
9 KUCZYŃSKI Adam 1995 UKS Kaliber Białystok
10 LEMAŃSKI Bartosz 1995 WKS Śląsk Wrocław
11 ŁUKASZYK Rafał 1988 CWZS Zawisza Bydgoszcz
12 MAJKA Marcin 1995 KS LOK Tarcza Goleniów
13 MIGAŁA Dawid 1977 WKS Grunwald Poznań
14 MISZKER Tomasz 1994 CWZS Zawisza Bydgoszcz
15 PACUK Piotr 1995 UKS Kaliber Białystok
16 PIETRUK Paweł 1990 UKS Kaliber Białystok
17 ROMAŃCZYK Daniel 1985 Agat Złotoryja
18 SKORUPA Bartosz 1982 CWZS Zawisza Bydgoszcz
19 WOJTASIAK Maciej 1995 CWKS Legia Warszawa
20 ZYGMUNCIK Adam 1996 KS LOK Alu-Pro Opole
Pistolet - mężczyźni
1 BIAŁEK Konrad 1980 CWKS Legia Warszawa
2 BŁASZKIEWICZ Rafał 1994 CWKS Legia Warszawa
3 DANILUK Piotr 1982 WKS Flota Gdynia
4 DŁUGOSZ Grzegorz 1995 ZKS Gwardia Zielona Góra
5 GERSTEN Kamil 1993 WKS Flota Gdynia
6 GÓRSKI Kacper 1996 Bellona Kalisz
7 KLIMEK Damian 1990 WKS Flota Gdynia
8 KNAPIK Wojciech 1980 CWZS Zawisza Bydgoszcz
9 KRZAK Witosław 1986 WKS Flota Gdynia
10 PAŁAMARZ Tomasz 1991 WKS Śląsk Wrocław
11 PIETRZAK Jerzy 1995 WKS Wawel Kraków
12 PODGÓRSKI Radosław 1976 WKS Flota Gdynia
13 WAWRZONOWSKI Tomasz 1989 WKS Flota Łódź
14 WOJTYNA Szymon 1995 WKS Śląsk Wrocław
Strzelba gładkolufowa - mężczyźni
1 CHMIELIŃSKI Adam 1994 CWZS Zawisza Bydgoszcz
2 GROCHOWSKI JAKUB 1992 WKS Śląsk Wrocław
3 HARASYM Hubert 1995 WKS Śląsk Wrocław
4 HULTAJSKI Szymon 1995 Grunwald Poznań
5 KOWALCZYK Piotr 1987 MKS Diana Poznań
6 KOZIKOWSKI Kamil 1994 WKS Śląsk Wrocław
7 PASIERBSKI Tomasz 1995 WKS Śląsk Wrocław
8 SZYMKOWIAK Jędrzej 1996 Diana Poznań
9 TRZEBIŃSKI Jakub 1985 CWZS Zawisza Bydgoszcz
10 WERYS Jakub 1991 CWZS Zawisza Bydgoszcz
11 WOJTASIEWICZ Jaromir 1984 WKS Grunwald Poznań
Karabin - juniorki
1 AKIMOWICZ Magdalena 1997 UKS Kaliber Białystok
2 BOBER Wiktoria 2000 TKS LOK Tarnów Tarnów
3 BOICHUK Evelina 1997 Piast Bieruń Bieruń
4 BUCZEK Klaudia 1997 KS Społem  Łódź
5 BULMAN Kamila 1999 LOK Lider Amicus Lębork
6 BYKOWSKA Weronika 1999 TKS LOK Tarnów Tarnów
7 CHRZANOWSKA Maja 1999 LOK Lider Amicus Lębork
8 CYBULSKA Marta 1997 CWZS Zawisza Bydgoszcz
9 GENTKOWSKA Weronika 2000 CWZS Zawisza Bydgoszcz
10 GRENDA Aleksandra 1998 KS Społem  Łódź
11 GRZYBOWSKA Julia 2000 CWKS Legia Warszawa
12 HACHLICA Magdalena 1997 TS Wisła Kraków
13 KAWECKA Jowita 1999 CWZS Zawisza Bydgoszcz
14 KOZAKIEWICZ Aleksandra 2000 WKS Śląsk Wrocław
15 KOZŁOWSKA Julia 1999 UKS Kaliber Białystok
16 MAJDANIUK Ewa 2001 UKS Kaliber Białystok
17 MAKOWSKA Patrycja 1998 WKS Zawisza Bydgoszcz
18 MAKOWSKA Alicja 1998 KS Społem  Łódź
19 MALOTKA-TRZEBIATOWSKA Diana 1997 Dziesiątka Kartuzy Kartuzy
20 MAŁKIEWICZ Natalia 1998 WKS Śląsk Wrocław
21 MARCINKOWSKA Patrycja 1999 CWZS Zawisza Bydgoszcz
22 MAZANY Marta 1998 CWZS Zawisza Bydgoszcz
23 OKUNIEWSKA Julia 1998 LOK Lider Amicus Lębork
24 PAWLAK Karolina 1999 ZKS Gwardia Zielona Góra
25 PIOTROWSKA Julia 2001 WKS Śląsk Wrocław
26 SOBCZYK Roksana 2000 KS Społem  Łódź
27 STEC Marlena 1997 WKS Śląsk Wrocław
28 STOŻEK Zofia 1999 WKS Śląsk Wrocław
29 SZUTKO Aleksandra 2000 UKS Kaliber Białystok
30 WĄŻ Olga 1998 TKS LOK Tarnów
31 WRĄBEL Paulina 1999 SKSS Sokół Zduńska Wola
32 ZAPARUCHA Aleksandra 2000 WKS Śląsk Wrocław
33 ZDUNEK Wiktoria 2000 SKSS Dragon Siedlce
Pistolet - juniorki
1 CHWEDCZUK Julia 1999 SKSS Dragon Siedlce
2 DĄBROWSKA Oliwia 1999 ŚTS Tychy Tychy
3 JAROSIŃSKA Maja 2001 ZKS Gwardia Zielona Góra
4 KOWALIK Kinga 1998 SKSS Dragon Siedlce
5 LEJK Anna 1999 LOK Lider Amicus Lębork
6 MAZUR Natalia 1999 WKS Śląsk Wrocław
7 MAZUR Wioletta 1997 KBS Pszczyna Pszczyna
8 MUSIELAK Sandra 1997 Agat Złotoryja
9 PASZEK Weronika 2000 ŚTS Tychy Tychy
10 PAWLUCZEK Wioletta 1997 ŚTS Tychy Tychy
11 PIERKO Zuzanna 2002 Tarcza Goleniów
12 SZEWC Kinga 1998 UKS Kaliber Białystok
13 WAŚKO Barbara 1999 Promień Bochnia
14 WORONOWICZ Marta 2000 WKS Flota Gdynia
15 WRUK Agata 1997 WKS Flota Gdynia
Strzelba gładkolufowa - juniorki
1 BERNAL Sandra 1999 WKS Ślask Wrocław
2 CHMIELUK Martyna 1998 WKS Śląsk Wrocław
3 GARNCARZ Małgorzata 1999 WKS Śląsk Wrocław
4 SOCHA Paulina 1999 WKS Śląsk Wrocław
5 SZYMANKIEWICZ Inez 1999 CWKS Legia Warszawa
Karabin - juniorzy
1 BAKAN Miłosz 2001 Tarcza Goleniów
2 BONIASZCZUK Stanisław 1999 LOK Lider Amicus Lębork
3 BRONISŁAWSKI Robert 2000 CWZS Zawisza Bydgoszcz
4 CHOJNOWSKI Rafał 1998 UKS Kaliber Białystok
5 CYGAN Tomasz 1997 TKS LOK Tarnów Tarnów
6 CZAPIEWSKI Damian 1998 Gryf Słupski Słupsk
7 DEDERKO Adrian 2000 UKS Kaliber Białystok
8 IGNASIAK Marcin 1997 Delfin Biedrusko
9 KNAZIAK Hubert 1998 WKS Śląsk Wrocław
10 KOMINIAK Krystian 1999 CWZS Zawisza Bydgoszcz
11 KOTARBA Sebastian 2000 TKS LOK Tarnów Tarnów
12 KOWALEWICZ Maciej 1999 Gwardia Olsztyn
13 KUĆ Maciej 1998 UKS Kaliber Białystok
14 KURKOWSKI Jacek 1999 ZKS Gwardia Zielona Góra
15 MATUSZEWSKI Szymon 1997 Agat Złotoryja
16 MICHALSKI Robert 1998 LOK Lider Amicus Lębork
17 MIKOŁAJCZYK Mateusz 1999 Tarcza Goleniów
18 NAZARKO Daniel 1999 WKS Flota Gdynia
19 NOWAKOWSKI Adam 1998 ZKS Gwardia Zielona Góra
20 PIĄTEK Michał 2001 CWZS Zawisza Bydgoszcz
21 PIERKO Mateusz 1997 UKS Kaliber Białystok
22 POKOROWSKI Sebastian 2001 CWZS Zawisza Bydgoszcz
23 POLAK Jakub 1999 UKS Kaliber Białystok
24 PORWISIAK Paweł 1997 UKS Kaliber Białystok
25 PUKACZ Jakub 2000 Piast Bieruń Bieruń
26 SŁOWIK Szymon 1997 Agat Złotoryja
27 SMOL Filip 1998 Piast Bieruń Bieruń
28 SOBIERAJ Krzysztof 1999 WKS Wawel Kraków
29 STUCZYŃSKI Remigiusz 1999 CWZS Zawisza Bydgoszcz
30 SZRAMKA Jakub 1999 WKS Flota Gdynia
31 SZUSZCZYŃSKI Sebastian 2001 CWKS Legia Warszawa
32 ŚMISTEK Jakub 1999 Niedźwiadek Staszów
33 ZYBKO Kacper 1999 ZKS Warszawa
34 ZYCH Mateusz 1997 HTS LOK Kraków Kraków
35 ŻUKOWSKI Konrad 1998 CWKS Legia Warszawa
 Pistolet - juniorzy
1 BAŃKOWSKI Piotr 1998 ZKS Warszawa
2 BIELECKI Jan 1999 WKS Flota Gdynia
3 EJZLER Norbert 1998 Agat Złotoryja
4 FILISTOWICZ Adrian 1998 ZKS Gwardia Zielona Góra
5 GRABOWSKI Grzegorz 1998 ZKS Gwardia Zielona Góra
6 GRUSZKA Dominik 1998 Regalica Gryfino
7 GUGAŁA Robert 1998 Gryf Słupski Słupsk
8 ILUKOWICZ Borys 2000 Gwardia 1924 Sosnowiec
9 JURASZ Kacper 1999 UKS Kaliber Białystok
10 KACZMAREK Ignacy 2001 UKS Kaliber Białystok
11 KACZMAREK Wojciech 1999 UKS Kaliber Białystok
12 KORCZ Maciej 1998 ZKS Gwardia Zielona Góra
13 MAKUCH Jarosław 2000 Niedźwiadek Staszów
14 MARCINIAK Mikołaj 1998 KS LOK Alu-Pro Opole
15 MIĘSOWICZ Marcin 1998 Galicja LOK Rzeszów
16 MILIWEK Oskar 1997 CWZS Zawisza Bydgoszcz
17 MORAWSKI Maciej 1998 CWKS Legia Warszawa
18 PASTUŁA Tomasz 1997 Galicja LOK Rzeszów
19 PEŁKA Piotr 1999 ALU-PRO Opole
20 PIWOWARSKI Tomasz 2001 OSiR Koluszki
21 POROŻYŃSKI Michał 1997 Gryf Słupski Słupsk
22 RABCZUK Jakub 1999 ZKS Gwardia Zielona Góra
23 SAKOWSKI Patryk 1998 ZKS Gwardia Zielona Góra
24 SAKOWSKI Dawid 1997 ZKS Gwardia Zielona Góra
25 SIUDA Szymon 1999 Bursztyn Kalisz
26 SZACHNIUK Mariusz 1999 KS LOK Tarcza Goleniów
27 SZCZYGIEŁ Adam 1997 KS Orzeł Elbląg
28 UJAZDOWSKI Marek 2000 ZKS Gwardia Zielona Góra
29 ZAJKOWSKI Adrian 1998 UKS Kaliber Białystok
30 ZGAIŃSKI Robert 1998 ZKS Gwardia Zielona Góra
Strzelba gładkolufowa - juniorzy
1 BRZEZICHA Wojciech 1998 WKS Śląsk Wrocław
2 CHARKIEWICZ Remigiusz 1999 WKS Śląsk Wrocław
3 DOPIERAŁA Kacper 1999 Diana Poznań
4 FIJAŁKOWSKI Wojciech 2000 WKS Śląsk Wrocław
5 GAJERSKI Maciej 1998 WKS Śląsk Wrocław
6 GAWLIK Hubert 1999 Świt Starachowice
7 KOWALSKI Michał 1999 Bock Rawicz
8 LISIAK Jakub 1998 Diana Poznań
9 PATURA Oskar 1999 Diana Poznań
10 PIASNY Jakub 1999 Bock Rawicz
11 PINKOWSKI Remigiusz 2000 CWZS Zawisza Bydgoszcz
12 SEWERYN Bartłomiej 1997 Świt Starachowice
13 SEWERYN Marcel 1999 Świt Starachowice
14 SIELCZAK-RUM Michał 1997 WKS Śląsk Wrocław
15 SUCHOMSKI Kamil 1998 IC Piła
16 SZCZOTKA Rafał 1997 Alfa Siemianowice
 

PZSS na Facebooku