Get Adobe Flash player

Selfie z gwiazdą sportu

Polish Open Kaliber

Lp. Nazwisko i imię Klasa trenerska Numer licencji Funkcja
Kadra szkoleniowa - program szkolenia centralnego BUDŻET
1 Tołczyk Jolanta M LT12120367 Dyrektor Sportowy
2 Gawlikowski Wiesław II LT01130550 trener główny  - strzelba
3 Kijowski Andrzej M LT12120371 trener główny - karabin
4 Samulewicz Jolanta M LT01130535 trener głównego - pistolet gr. kobiet
5 Staniszewski Cezary II LT01130549 trener główny - pistolet gr. mężczyzn
6 Leszczyński Dariusz II LT02100288 Trener specjalista ds. broni i amunicji
Kadra współpracująca
1 Trzebiński Hubert     psycholog
2 Cichomski Edmund     fizykoterapeuta
3 Skrzypiec-Spring Monika     lekarz
4 Mrozik Krystian     trening psychomotoryczny
5 Szymkowiak Piotr     coaching grupowy
Kadra szkoleniowa - program szklenia centralnego FRKF
1 Pastuszka Barbara II LT11160382 Trener Koordynator Grup Młodzieżowych
2 Dagil Jacek I LT11160396 trener asystent - pistolet
3 Kulmatycki Wojciech M LT01170704  trener asystent - pistolet
4 Lato Janusz II LT08170164  trener asystent strzelba
5 Łukaszewski Tomasz II LT12160526 trener asystent - karabin
6 Młodzianowski Robert II LT01170377 trener asystent - strzelba
7 Pietrzyk Grzegorz M LT01170527 trener asystent - karabin
Kadra szkoleniowa  - współpracująca
1 Bublewicz Joanna II LT11160381 trener koordynator strefa IV
2 Komar Beata instruktor LT01170534 trener koordynator strefa I
3 Madej Jerzy instruktor LT11160561 trener koordynator strefa III
4 Wąsik Walenty instruktor LT02170645 trener koordynator strefa II
5 Babula Jacek II LT12160674 trener
6 Balicki Mieczysław instruktor LT02170792 trener
7 Bednarczuk Elżbieta II LT03170747 trener
8 Bernaciak Michał instruktor LT12160676 trener
9 Biczkowski Robert instruktor LT01170649 trener
10 Bogumił Stanisław instruktor LT12160735 trener
11 Brociek Leszek II LT01170681 trener
12 Buniak Michał instruktor LT12160511 trener
13 Cepa Andrzej instruktor LT01170450 trener
14 Chromiński Leszek instruktor LT01170562 trener
15 Czerniawski Bartosz instruktor LT05130731 trener
16 Czerwiński Tadeusz instruktor LT12160707 trener
17 Czupryniak Marek instruktor LT01170537 trener
18 Fedor Roman instruktor LT01170500 trener
19 Graduszewski Adam instruktor LT12160706 trener
20 Gregorczyk Adam instruktor LT01170532 trener
21 Grenda Kamil instruktor LT01170884 trener
22 Góra-Żymierska Anna instruktor LT01170027 trener
23 Ignatiuk Aleksander II LT01170539 trener
24 Janik Tomasz Instruktor LT 12160878 trener
25 Jarczewska Jolanta II LT01170543 trener
26 Kapłon Ryszard instruktor LT12160487 trener
27 Kędra Roman II LT 01170021 trener
28 Kisielewski Łukasz II LT 01170586 trener
29 Kisiel Krzysztof M LT12160369 trener
29 Klepacz-Bartoszek II LT12160422 trener
30 Komolka Damian instruktor LT01170837 trener
31 Kornacka Agata II LT01170885 trener
32 Kowalczyk Wojciech instruktor LT01170613 trener
33 Kowalewicz Bogdan instruktor LT12160716 trener
34 Kozikowski Sebastian instruktor LT02170935 trener
35 Krauz Rafał I LT02170679 trener
36 Kubiak Mieczysław II LT 01170590 trener
37 Kurnik Krzysztof II LT03170682 trener
38 Lis Julian instruktor LT01170536 trener
39 Lis Magdalena instruktor LT01170799 trener
40 Łysiak Monika I LT 11160370 trener
41 Malotka-Trzebiatowski Jerzy instruktor LT01170903 trener
42 Małaczyńska Teresa I LT01170623 trener
43 Miciński Bohdan Instruktor LT 12120374 trener
44 Miernecki Ryszard instruktor LT12120407 trener
45 Pietruk Paweł II LT03170547 trener
46 Piwowarski Robert II LT02170701 trener
47 Pogorzelski Adam II LT01170806 trener
48 Ratajski Marek instruktor LT01170531 trener
49 Rolińska Eulalia I LT12160408 trener
50 Rutkowski Piotr II LT12160545 trener
51 Rymski Krzysztof I LT01170406 trener
52 Shylau Uladzimir instruktor LT01170051 trener
53 Skwirut Andrzej instruktor LT01170670 trener
54 Sobolewska Monika II LT01170538 trener
55 Stachowski Ireneusz instruktor LT02170705 trener
56 Stahl Piotr instruktor LT11160378 trener
57 Szelenbaum Rafał instruktor LT12160755 trener
58 Szemraj Przemysław instruktor LT01170518 trener
59 Szmajs Roman instruktor LT01170589 trener
60 Szpek Czesław instruktor LT01170554 trener
61 Szymanek Arkadiusz instruktor LT12160397 trener
62 Szymański Marcin instruktor LT12160666 trener
63 Wadowska Małgorzata instruktor LT01170529 trener
64 Werys Jakub instruktor LT01170950 trener
65 Wiśniewski Mieczysław instruktor LT01170597 trener
66 Wojtasiewicz Michał II LT12160514 trener
67 Wolnik Jerzy instruktor LT01170587 trener
68 Yukhatova Iryna II LT03160278 trener
69 Zarzycki Jerzy M LT 01170591 trener
70 Zatwardnicki Józef Instruktor LT 12160404 trener

PZSS na Facebooku