Kadra narodowa 2019

Weryfikacja od 01.07.2019

Lp. Nazwisko i Imię Rok urodzenia Klub
Karabin - kobiety
1 AKIMOWICZ Magdalena 1997 KALIBER Białystok
2 BOGACKA Sylwia 1981 GWARDIA Zielona Góra
3 BUCZEK Klaudia 1997 SPOŁEM Łódź
4 CYBULSKA Marta 1997 ZAWISZA Bydgoszcz
5 DUDEK Izabela 1996 TKS LOK Tarnów
6 KOCHAŃSKA Natalia 1996 GWARDIA Zielona Góra
7 KOMOROWSKA Katarzyna 1996 SPOŁEM Łódź
8 KOWALCZYK Karolina 1983 ŚLĄSK Wrocław
9 MALOTKA-TRZEBIATOWSKA Diana 1997 10-KA KARTUZY Kartuzy
10 MAZANY Marta 1998 ZAWISZA Bydgoszcz
11 NAGAY  Agnieszka 1981 SPOŁEM Łódź
12 OKUNIEWSKA Julia 1998 LIDER-AMICUS LOK Lębork
13 STANKIEWICZ Aneta 1995 ZAWISZA Bydgoszcz
14 WROŃSKA Paula 1991 LIDER-AMICUS LOK Lębork
Pistolet - kobiety
1 BARSZCZAK Marta 1995 LEGIA Warszawa
2 BARTKÓW-KWIATKOWSKA  Beata 1981 ŚTS Tychy
3 BOREK Julita 1995 DWÓR GRUNWALDZKI Poznań
4 BREŚ Klaudia 1994 ZAWISZA Bydgoszcz
5 KOREJWO Agnieszka 1984 FLOTA Gdynia
6 KRÓL Natalia 1993 ŚLASK Wrocław
7 NOWAK Agata 1996 ŚWIT Starachowice
8 PAWLUCZEK Wioletta 1997 ŚTS Tychy
9 SZPEK Sławomira 1974 FLOTA Gdynia
10 TOMALA Joanna 1994 FLOTA Gdynia
Strzelba gładkolufowa- kobiety
1 JARMOLIŃSKA Aleksandra 1990 LEGIA Warszawa
2 SIERACKA Agnieszka 1989 ŚLASK Wrocław
3 SZAMREJ Natalia 1991 DIANA Poznań
Karabin - mężczyźni
1 BARTNIK Tomasz 1990 LEGIA Warszawa
2 BURDA Andrzej 1970 ALU-PRO Opole
3 CHOJNOWSKI Rafał 1998 KALIBER Białystok
4 CYGAN Tomasz 1997 TKS LOK Tarnów
5 CZAPLA  Łukasz 1982 ŚLASK Wrocław
6 FRIESKE Piotr 1995 ZAWISZA Bydgoszcz
7 JASIECKI Bartosz 1990 ZAWISZA Bydgoszcz
8 KRASKOWSKI Robert 1967 LEGIA Warszawa
9 ŁUKASZYK Rafał 1988 ZAWISZA Bydgoszcz
10 MAJKA Marcin 1995 TARCZA Goleniów
11 MIGAŁA Dawid 1977 GRUNWALD Poznań
12 PIERKO Mateusz 1997 KALIBER Białystok
13 PORWISIAK Paweł 1997 KALIBER Białystok
14 ROMAŃCZYK Daniel 1985 AGAT Złotoryja
15 SKORUPA Bartosz 1983 ZAWISZA Bydgoszcz
16 ŚWIĘTY Jacek 1972 GROT  Płock
17 WIELGOMAS Szymon 1992 LIDER-AMICUS LOK Lębork
18 WOJTASIAK Maciej 1995 LEGIA Warszawa
Pistolet - mężczyźni
1 DANILUK Piotr 1982 FLOTA Gdynia
2 DŁUGOSZ Grzegorz 1995 GWARDIA Zielona Góra
3 KLIMEK Damian 1990 FLOTA Gdynia
4 KNAPIK Wojciech 1980 ALU-PRO Opole
5 MILIWEK Oskar 1997 ZAWISZA Bydgoszcz
6 SAKOWSKI  Patryk 1998 GWARDIA Zielona Góra
7 PIETRZAK Jerzy 1995 ŚLASK Wrocław
8 PODGÓRSKI Radosław 1976 FLOTA Gdynia
9 WAWRZONOWSKI Tomasz 1989 FLOTA Gdynia
10 WOJTYNA Szymon 1995 ŚLASK Wrocław
Strzelba gładkolufowa - mężczyźni
1 BRZEZICHA Wojciech 1998 ŚLASK Wrocław
2 GAJERSKI Maciej 1998 ŚLASK Wrocław
3 KOWALCZYK Piotr 1987 BOCK Rawicz
4 PASIERBSKI Tomasz 1995 ŚLASK Wrocław
5 TRZEBIŃSKI Jakub 1985 ZAWISZA Bydgoszcz
6 WERYS Jakub 1991 ZAWISZA Bydgoszcz
7 WOJTASIEWICZ Jaromir 1984 GRUNWALD Poznań
Karabin - juniorki
1 BOBER Wiktoria 2000 TKS LOK Tarnów
2 BYKOWSKA Weronika 1999 TKS LOK Tarnów
3 BUKSA Marta 2001 GRUNWALD Poznań
4 GENTKOWSKA Weronika 2000 ZAWISZA Bydgoszcz
5 GRZYBOWSKA Julia 2000 LEGIA Warszawa
6 KAMIENIECKA Kaja 2001 ZKS Warszawa
7 KAŁUZIAK Zuzanna 2003 SPOŁEM Łódź
8 KOZAKIEWICZ Aleksandra 2000 ŚLASK Wrocław
9 MALOTKA-TRZEBIATOWSKA Magdalena 2002 10-KA KARTUZY Kartuzy
10 MATWIEJUK Zofia 2002 KALIBER Białystok
11 MAŻUL Amelia 2002 ŚLASK Wrocław
12 MIKOŁOWSKA Julia 2003 ZAWISZA Bydgoszcz
13 MODRZYK Barbara 2000 GWARDIA Zielona Góra
14 PAWLAK Karolina 1999 GWARDIA Zielona Góra
15 PIOTROWSKA Julia 2001 ŚLASK Wrocław
16 ROGOWSKA Julia 2002 ZAWISZA Bydgoszcz
17 RULEWICZ Natalia 2003 ZAWISZA Bydgoszcz
18 STĘPNIAK Kamila 2002 DRAGON Siedlce
19 SUDOŁ Maja 2003 ŚLASK Wrocław
20 SZUTKO Aleksandra 2000 KALIBER Białystok
21 URBANIAK Julia 2002 SOKÓŁ Zduńska Wola
22 ZAPARUCHA Aleksandra 2000 GRUNWALD Poznań
Pistolet - juniorki
1 BERDYCH Natalia 2001 ZAWISZA Bydgoszcz
2 BORSUK Dominika 2000 DWÓR GRUNWALDZKI Poznań
3 DĄBROWSKA Oliwia 1999 ŚTS Tychy
4 GŁASZCZ Marcelina 2002 FLOTA Gdynia
5 JARLACZYŃSKA Zuzanna 2003 ŚTS Tychy
6 JAROSIŃSKA Maja 2001 GWARDIA Zielona Góra
7 PASZEK Weronika 2000 ŚTS Tychy
8 PIERKO Zuzanna 2002 TARCZA Goleniów
9 RYBICKA Gabriela 2002 ŚWIT Starachowice
10 WOŁOSOWICZ Maja 2003 KALIBER Białystok
11 WORONOWICZ Marta 2000 FLOTA Gdynia
Strzelba gładkolufowa - juniorki
1 BERNAL Sandra 1999 ŚLASK Wrocław
2 SZYMANKIEWICZ Inez 1999 LEGIA Warszawa
Karabin - juniorzy
1 CHOJNOWSKI Michał 2003 KALIBER Białystok
2 KOWALEWICZ Maciej 1999 GWARDIA Olsztyn
3 KOZŁOWSKI Jakub 2003 LIDER-AMICUS LOK Lębork
4 KRZYŚKA Kajetan 2003 ZAWISZA Bydgoszcz
5 PIĄTEK Michał 2001 ZAWISZA Bydgoszcz
6 POKOROWSKI Sebastian 2001 ZAWISZA Bydgoszcz
7 PUKACZ Jakub 2000 PIAST Bieruń
8 RATAJCZAK Rafał 2001 GWARDIA Zielona Góra
9 SADOWSKI Kacper 2001 SOKÓŁ Zduńska Wola
10 SOBIERAJ Krzysztof 2000 WAWEL Kraków
11 SZUSZCZYŃSKI Sebastian 2001 LEGIA Warszawa
12 TOKARZ Paweł 2002 LIDER-AMICUS LOK Lębork
13 WOJDZIAK Sebastian 2002 GRYF SŁUPSKI Słupsk
14 WYSOCKI Marcin 2001 GWARDIA Zielona Góra
Pistolet - juniorzy
1 BLADA Wiktor 2002 10 RADOMSKO Radomsko
2 BUDZIAK Patryk 2001 ZAWISZA Bydgoszcz
3 CHOJNOWSKI Gabriel 2003 KALIBER Białystok
4 JURASZ Kacper 1999 KALIBER Białystok
5 KOZŁOWSKI Stanisław 2003 DWÓR GRUNWALDZKI Poznań
6 PIECH Artur 2001 KBS PSZCZYNA
7 PIWOWARSKI Tomasz 2001 OSIR Koluszki
8 POŹNIAK Paweł 2003 GWARDIA Zielona Góra
9 RABCZUK Jakub 1999 GWARDIA Zielona Góra
10 ROSA Jakub 2001 GWARDIA Zielona Góra
11 SADOWSKI Paweł 2001 KALIBER Białystok
12 TOBERA Oskar 2003 ZAWISZA Bydgoszcz
13 STĘPIEŃ Kacper 2002 ŚTS Tychy
14 UJAZDOWSKI Marek 2000 GWARDIA Zielona Góra
15 WAGNER Filip 2001 GRUNWALD Poznań
16 ŻYŁA Remigiusz 2001 KBS PSZCZYNA
Strzelba gładkolufowa - juniorzy
1 BAKSALARY Kacper 2001 BOCK Rawicz
2 BŁAŻUTYCZ Jakub 2001 BOCK Rawicz
3 BUNIOWSKI Krzysztof 2001 BOCK Rawicz
4 CHARKIEWICZ Remigiusz 1999 ŚLASK Wrocław
5 KOLASIŃSKI Ignacy 2001 DIANA Poznań
6 KWIECIŃSKI Wiktor 2001 ZAWISZA Bydgoszcz
7 ŁABAZ Jakub 2001 ŚLASK Wrocław
8 ŁAKOMY Mateusz 2002 LEGIA Warszawa
9 MROZEK Daniel 2003 ŚLASK Wrocław
10 OLSZEWSKI Jakub 2002 LEGIA Warszawa
11 YAZYKOV Wołodymir 2003 LEGIA Warszawa

 

Podziel się