Skład Kadry Narodowej 2020

  Lp. Nazwisko Imię Rok urodzenia Nazwa klubu   uwagi
    Karabin - kobiety  
1 1 BOGACKA Sylwia 1981 ZKS Gwardia Zielona Góra  
2 2 BYKOWSKA Weronika 1999 TKS LOK Tarnów Tarnów  
3 3 KOCHAŃSKA Natalia 1996 ZKS Gwardia Zielona Góra  
4 4 KOMOROWSKA Katarzyna 1996 KS Społem Łódź  
5 5 KOWALCZYK Karolina 1983 WKS Śląsk Wrocław  
6 6 MALOTKA-TRZEBIATOWSKA Diana 1997 KS 10-ka Kartuzy Kartuzy  
7 7 MAZANY Marta 1998 CWZS Zawisza Bydgoszcz  
8 8 NAGAY  Agnieszka 1981 KS Społem Łódź  
9 9 PAWLAK Karolina 1999 ZKS Gwardia Zielona Góra  
10 10 STANKIEWICZ Aneta 1995 CWZS Zawisza Bydgoszcz  
11 11 DUDEK Izabela 1996 TKS LOK Tarnów Tarnów  
12 12 WROŃSKA Paula 1991 LOK Lider Amicus Lębork  
    Pistolet - kobiety  
13 1 BARTKÓW-KWIATKOWSKA  Beata 1981 WKS Grunwald Poznań  
14 2 BOREK Julita 1995 SKS Dwór Grunwaldzki Poznań  
15 3 BREŚ Klaudia 1994 CWZS Zawisza Bydgoszcz  
16 4 CHWEDCZUK Julia 1999 CWZS Zawisza Bydgoszcz  
17 5 DĄBROWSKA Oliwia 1999 WKS Śląsk Tychy  
18 6 KOREJWO Agnieszka 1984 WKS Flota Gdynia  
19 7 KRÓL Natalia 1993 WKS Śląsk Wrocław  
20 8 NOWAK Agata 1996 KS Świt Starachowice  
21 9 PAWLUCZEK Wioletta 1997 ŚTS Tychy Tychy  
22 10 SZPEK Sławomira 1974 WKS Flota Gdynia KW
23 11 SZULŻYCKA Marta 1995 CWKS Legia Warszawa  
24 12 TOMALA Joanna 1994 WKS Flota Gdynia  
    Strzelba gładkolufowa- kobiety  
25 1 BERNAL Sandra 1999 WKS Ślask Wrocław  
26 1 JARMOLIŃSKA Aleksandra 1990 CWKS Legia Warszawa  
27 2 SIERACKA Agnieszka 1989 WKS Śląsk Wrocław  
28 3 SZAMREJ Natalia 1991 MKS Diana  Poznań  
    Karabin - mężczyźni  
29 1 BARTNIK Tomasz 1990 CWKS Legia Warszawa  
30 2 BURDA Andrzej 1970 LOK Alu Pro Opole  
31 3 CZAPLA  Łukasz 1982 KS Petarda Kraków  
32 4 JASIECKI Bartosz 1990 CWZS Zawisza Bydgoszcz  
33 5 KOWALEWICZ Maciej 1999 TS Gwardia  Olsztyn  
34 6 KRASKOWSKI Robert 1967 CWKS Legia Warszawa KW
35 7 ŁUKASZYK Rafał 1988 CWZS Zawisza Bydgoszcz KW
36 8 MAJKA Marcin 1995 LOK Tarcza Goleniów  
37 9 PORWISIAK Paweł 1997 UKS Kaliber Białystok  
38 10 ROMAŃCZYK Daniel 1985 KS Agat Złotoryja  
39 11 SKORUPA Bartosz 1983 CWZS Zawisza Bydgoszcz KW
40 12 ŚWIĘTY Jacek 1972 LOK Grot Płock  
41 13 WOJTASIAK Maciej 1995 CWKS Legia Warszawa  
    Pistolet - mężczyźni  
42 1 DANILUK Piotr 1982 WKS Flota Gdynia  
43 2 DŁUGOSZ Grzegorz 1995 ZKS Gwardia Zielona Góra  
44 3 JURASZ Kacper 1999 UKS Kaliber Białystok  
45 4 KLIMEK Damian 1990 WKS Flota Gdynia  
46 5 KNAPIK Wojciech 1980 CSJA Kobudo Chrzelice  
47 6 MILIWEK Oskar 1997 CWZS Zawisza Bydgoszcz  
48 7 PIETRZAK Jerzy 1995 Wawel Kraków Kraków  
49 8 PODGÓRSKI Radosław 1976 WKS Flota Gdynia KW
50 9 RABCZUK Jakub 1999 WKS Śląsk Wrocław  
51 10 SAKOWSKI  Patryk 1998 ZKS Gwardia Zielona Góra  
52 11 WAWRZONOWSKI Tomasz 1989 WKS Flota Gdynia KW
53 12 WOJTYNA Szymon 1995 WKS Śląsk Wrocław  
  Strzelba gładkolufowa - mężczyźni  
54 1 CHARKIEWICZ Remigiusz 1999 WKS Śląsk Wrocław  
55 2 DOPIERAŁA Kacper 1999 WKS Grunwald Poznań  
56 3 GAJERSKI Maciej 1998 WKS Śląsk Wrocław  
57 4 KOWALCZYK Piotr 1987 RKS Bock Rawicz  
58 5 PASIERBSKI Tomasz 1995 WKS Śląsk Wrocław  
59 6 TRZEBIŃSKI Jakub 1985 CWKS Zawisza Bydgoszcz  
60 7 WERYS Jakub 1991 CWKS Zawisza Bydgoszcz  
  Karabin - juniorki  
61 1 BARANOWSKI Maria 2004 LOK Lider Amicus Lębork  
62 2 BOBER Wiktoria 2000 TKS LOK Tarnów Tarnów  
63 3 CICHOWICZ Marta 2004 CWZS Zawisza Bydgoszcz  
64 4 GAWENDA Maja 2005 KSS Piast  Bieruń  
65 5 GRZYBOWSKA Julia 2000 CWKS Legia Warszawa  
66 6 KAMIENIECKA Kaja 2001 ZKS Warszawa Warszawa  
67 7 MALOTKA-TRZEBIATOWSKA Magdalena 2002 KS 10-ka Kartuzy Kartuzy  
68 8 MATWIEJUK Zofia 2002 UKS Kaliber Białystok  
69 9 MAŻUL Amelia 2002 WKS Śląsk Wrocław  
70 10 MIKOŁOWSKA Julia 2003 CWZS Zawisza Bydgoszcz  
71 11 MODRZYK Barbara 2000 ZKS Gwardia Zielona Góra  
72 12 MORGIEL Agata 2004 ZKS Gwardia Zielona Góra  
73 13 PIOTROWSKA Julia 2001 WKS Śląsk Wrocław  
74 14 ROGOWSKA Julia 2002 CWZS Zawisza Bydgoszcz  
75 15 RULEWICZ Natalia 2003 CWZS Zawisza Bydgoszcz  
76 16 SMEJA Agnieszka 2003 CWZS Zawisza Bydgoszcz  
77 17 STEFANIUK Natalia 2004 ZKS Gwardia Zielona Góra  
78 18 STĘPNIAK Kamila 2002 SKSS Dragon Siedlce  
79 19 SUDOŁ Maja 2003 WKS Śląsk Wrocław  
80 20 SZUTKO Aleksandra 2000 UKS Kaliber Białystok  
81 21 SWIERCZYŃSKA Gabriela 2004 WKS Grunwald Poznań  
82 22 ZAPARUCHA Aleksandra 2000 WKS Grunwald Poznań  
  Pistolet - juniorki  
83 1 BORSUK Dominika 2000 SKS Dwór Grunwaldzki Poznań  
84 2 GŁASZCZ Marcelina 2002 WKS Flota Gdynia  
85 3 JAROSIŃSKA Maja 2001 ZKS Gwardia Zielona Góra  
86 4 KIERNICKA Jagoda 2003 KS Gryf Słupski Słupsk  
87 5 NOWAK Martyna 2004 ZKS Gwardia Zielona Góra  
88 6 PASZEK Weronika 2000 ŚTS Tychy Tychy  
89 7 PIERKO Zuzanna 2002 LOK Tarcza Goleniów  
90 8 RYBICKA Gabriela 2002 KS Świt Starachowice  
91 9 SZWED Julia 2003 UKS Kaliber Białystok  
92 10 TREFON Martyna 2004 KBS Pszczyna Pszczyna  
93 11 WOŁOSOWICZ Maja 2003 UKS Kaliber Białystok  
94 12 WORONOWICZ Marta 2000 WKS Flota Gdynia  
  Strzelba gładkolufowa - juniorki  
95 1 KOSIBA Katarzyna 2003 CWKS Legia Warszawa  
96 2 KURPIEWSKA Maria 2004 CWKS Legia Warszawa  
  Karabin - juniorzy  
97 1 BAŁOS Dawid 2004 BK Jelenia Góra Jelenia Góra  
98 2 CHOJNOWSKI Michał 2003 UKS Kaliber Białystok  
99 3 KOWALSKI Jakub 2004 CWZS Zawisza Bydgoszcz  
100 4 KOZŁOWSKI Jakub 2003 LOK Lider Amicus Lębork  
101 5 KRZYŚKA Kajetan 2003 CWZS Zawisza Bydgoszcz  
102 6 ŁEPAK Mateusz 2004 CWZS Zawisza Bydgoszcz  
103 7 PIĄTEK Michał 2001 CWZS Zawisza Bydgoszcz  
104 8 POKOROWSKI Sebastian 2001 CWZS Zawisza Bydgoszcz  
105 9 RATAJCZAK Rafał 2001 ZKS Gwardia Zielona Góra  
106 10 SADOWSKI Kacper 2001 SKSS SOKÓŁ Zduńska Wola  
107 11 SAJDAK Wiktor 2004 TKS LOK Tarnów Tarnów  
  Pistolet - juniorzy  
108 1 BANIUSIEWICZ Paweł 2005 ŚTS Tychy Tychy  
109 2 BARTCZAK-GEPART Mariusz 2002 ZKS Gwardia Radomsko  
110 3 BLADA Wiktor 2002 OKSS 10-ka Radomsko Radomsko  
111 4 BUDZIAK Patryk 2001 CWZS Zawisza Bydgoszcz  
112 5 CHOJNOWSKI Gabriel 2003 UKS Kaliber Białystok  
113 6 CYDZIK Jakub 2003 ZKS Gwardia Zielona Góra  
114 7 FABISIAK Kamil 2004 ZKS Gwardia Zielona Góra  
115 8 GŁOWALA Tomasz 2002 ZKS Gwardia Zielona Góra  
116 9 KOPKA Gracjan 2001 ZKS Gwardia Zielona Góra  
117 10 KOZŁOWSKI Stanisław 2003 SKS Dwór Grunwaldzki Poznań  
118 11 ŁUBKOWSKI Mateusz 2004 TS Gwardia  Olsztyn  
119 12 PAWELSKI Oliwier 2003 ZKS Gwardia Zielona Góra  
120 13 PIECH Artur 2001 KBS Pszczyna Pszczyna  
121 14 PIWOWARSKI Tomasz 2001 OSiR Koluszki Koluszki  
122 15 RATAJCZYK Hubert 2004 SKSS SOKÓŁ Zduńska Wola  
123 16 ROSA Jakub 2001 ZKS Gwardia Zielona Góra  
124 17 SADOWSKI Paweł 2001 UKS Kaliber Białystok  
125 18 SAWICKI Wojciech 2004 ZKS Gwardia Zielona Góra  
126 19 STĘPIEŃ Kacper 2002 ŚTS Tychy Tychy  
127 20 UJAZDOWSKI Marek 2000 ZKS Gwardia Zielona Góra  
128 21 WAGNER Filip 2001 WKS Grunwald Poznań  
129 22 ŻYŁA Remigiusz 2001 KBS Pszczyna Pszczyna  
  Strzelba gładkolufowa - juniorzy  
130 1 BAKSALARY Kacper 2001 RKS Bock Rawicz  
131 2 BOBKIEWICZ Nikodem 2003 MKS Diana  Poznań  
132 3 BUNIOWSKI Krzysztof 2001 RKS Bock Rawicz  
133 4 HANCKE Piotr 2003 CWKS Legia Warszawa  
134 5 KWAŚNY Oliwier 2005 MKS Diana  Poznań  
135 6 KWIECIŃSKI Wiktor 2001 CWZS Zawisza Bydgoszcz  
136 7 LISIAK Wojciech 2005 RKS Bock Rawicz  
137 8 ŁAPIŃSKI Alan 2004 MKS Diana  Poznań  
138 9 ŁAKOMY Mateusz 2002 CWKS Legia Warszawa  
139 10 MROZEK Daniel 2004 WKS Śląsk Wrocław  
140 11 OLSZEWSKI Jakub 2002 CWKS Legia Warszawa  
141 12 PATEJUK Mikołaj 2004 CWKS Legia Warszawa  
Podziel się