Skład Kadry Narodowej 2021

    Polski Związek Strzelectwa Sportowego    Kadra Narodowa 2021    
  Lp. Nazwisko Imię Rok urodzenia Nazwa klubu   uwagi
    Karabin - kobiety  
1 1 BARTNIK Weronika 1994 SKSS Dragon Siedlce  
2 2 BOBER Wiktoria 2000 TKS LOK Tarnów Tarnów  
3 3 BOGACKA Sylwia 1981 ZKS Gwardia Zielona Góra  
4 4 BYKOWSKA Weronika 1999 TKS LOK Tarnów Tarnów  
5 5 DUDEK Izabela 1996 TKS LOK Tarnów Tarnów  
6 6 GRZYBOWSKA Julia 2000 CWKS Legia Warszawa  
7 7 KOCHAŃSKA Natalia 1996 ZKS Gwardia Zielona Góra  
8 8 KOMOROWSKA Katarzyna 1996 KS Społem Łódź  
9 9 KOWALCZYK Karolina 1983 WKS Śląsk Wrocław  
10 10 MALOTKA-TRZEBIATOWSKA Diana 1997 KS 10-ka Kartuzy Kartuzy  
11 11 MAZANY Marta 1998 CWZS Zawisza Bydgoszcz  
12 12 NAGAY  Agnieszka 1981 KS Społem Łódź  
13 13 STANKIEWICZ Aneta 1995 CWZS Zawisza Bydgoszcz  
14 14 SZUTKO Aleksandra 2000 UKS Kaliber Białystok  
15 15 TABAKA Jolanta 1970 LOK Tarcza Goleniów  
16 16 WROŃSKA Paula 1991 LOK Lider Amicus Lębork  
17 17 ZAPARUCHA Aleksandra 2000 WKS Grunwald Poznań  
    Pistolet - kobiety  
18 1 BARTKÓW-KWIATKOWSKA  Beata 1981 WKS Grunwald Poznań  
19 2 BOREK Julita 1995 SKS Dwór Grunwaldzki Poznań  
20 3 BORSUK Dominika 2000 SKS Dwór Grunwaldzki Poznań  
21 4 BREŚ Klaudia 1994 CWZS Zawisza Bydgoszcz  
22 5 KOREJWO Agnieszka 1984 WKS Flota Gdynia  
23 6 KRÓL Natalia 1993 WKS Śląsk Wrocław  
24 7 NOWAK Agata 1996 KS Świt Starachowice  
25 8 PASZEK Weronika 2000 ŚTS Tychy Tychy  
26 9 PAWLUCZEK Wioletta 1997 ŚTS Tychy Tychy  
27 10 SZPEK Sławomira 1974 WKS Flota Gdynia KW
28 11 WAWRZONOWSKA Joanna 1994 WKS Flota Gdynia  
    Strzelba gładkolufowa- kobiety  
29 1 BERNAL Sandra 1999 WKS Ślask Wrocław  
30 2 JARMOLIŃSKA Aleksandra 1990 CWKS Legia Warszawa  
31 3 SIERACKA Agnieszka 1989 WKS Śląsk Wrocław  
32 4 SZAMREJ Natalia 1991 MKS Diana  Poznań  
    Karabin - mężczyźni  
33 1 BARTNIK Tomasz 1990 CWKS Legia Warszawa  
34 2 BURDA Andrzej 1970 Kobudo Opole  
35 3 CZAPLA  Łukasz 1982 KS Petarda Kraków  
36 4 JASIECKI Bartosz 1990 CWZS Zawisza Bydgoszcz  
37 5 KOWALEWICZ Maciej 1999 TS Gwardia  Olsztyn  
38 6 KRASKOWSKI Robert 1967 CWKS Legia Warszawa KW
39 7 ŁUKASZYK Rafał 1988 CWZS Zawisza Bydgoszcz  
40 8 MAJKA Marcin 1995 LOK Tarcza Goleniów  
41 9 ROMAŃCZYK Daniel 1985 KS Agat Złotoryja  
42 10 SKORUPA Bartosz 1983 CWZS Zawisza Bydgoszcz KW
43 11 ŚWIĘTY Jacek 1972 LOK Grot Płock  
44 12 WOJTASIAK Maciej 1995 CWKS Legia Warszawa  
    Pistolet - mężczyźni  
45 1 DANILUK Piotr 1982 WKS Flota Gdynia  
46 2 DEMBOWSKI Adam 1989 LOK Kraków Kraków  
47 3 DŁUGOSZ Grzegorz 1995 ZKS Gwardia Zielona Góra  
48 4 KLIMEK Damian 1990 WKS Flota Gdynia  
49 5 KNAPIK Wojciech 1980 Kobudo Opole  
50 6 MILIWEK Oskar 1997 CWZS Zawisza Bydgoszcz  
51 7 PIETRZAK Jerzy 1995 WKS Wawel Kraków Kraków  
52 8 PODGÓRSKI Radosław 1976 WKS Flota Gdynia KW
53 9 SAKOWSKI  Patryk 1998 ZKS Gwardia Zielona Góra  
54 10 WOJTYNA Szymon 1995 WKS Śląsk Wrocław  
  Strzelba gładkolufowa - mężczyźni  
55 1 CHARKIEWICZ Remigiusz 1999 WKS Śląsk Wrocław  
56 2 GAJERSKI Maciej 1998 WKS Śląsk Wrocław  
57 3 KOWALCZYK Piotr 1987 RKS Bock Rawicz  
58 4 MURAWSKI Mateusz 2000 CWKS Legia Warszawa  
59 5 PASIERBSKI Tomasz 1995 WKS Śląsk Wrocław  
60 6 WERYS Jakub 1991 CWKS Zawisza Bydgoszcz  
  Karabin - juniorki  
61 1 BARANOWSKI Maria 2004 LOK Lider Amicus Lębork  
62 2 BUKSA Marta 2001 WKS Grunwald Poznań  
63 3 CYBULSKA Maja 2004 KS Społem Łódź  
64 4 CZEREŚNIOWSKA Barbara 2003 WKS Flota Gdynia  
65 5 FILIPOWICZ  Aleksandra 2005 LOK Lider Amicus Lębork  
66 6 GAWENDA Maja 2005 KSS Piast  Bieruń  
67 7 GOGOL Karolina 2005 KS Kaliber Białystok  
68 8 KAMIENIECKA Kaja 2001 ZKS Warszawa Warszawa  
69 9 MALOTKA-TRZEBIATOWSKA Magdalena 2002 KS 10-ka Kartuzy Kartuzy  
70 10 MAŻUL Amelia 2002 WKS Śląsk Wrocław  
71 11 MIKOŁOWSKA Julia 2003 CWZS Zawisza Bydgoszcz  
72 12 MORGIEL Agata 2004 ZKS Gwardia Zielona Góra  
73 13 PIOTROWSKA Julia 2001 WKS Śląsk Wrocław  
74 14 ROGOWSKA Julia 2002 CWZS Zawisza Bydgoszcz  
75 15 SKARUPSKA Dominika 2005 ZKS Gwardia Zielona Góra  
76 16 SMEJA Agnieszka 2003 CWZS Zawisza Bydgoszcz  
77 17 STĘPNIAK Kamila 2002 SKSS Dragon Siedlce  
78 18 ŚWIERCZYŃSKA Gabriela 2004 WKS Grunwald Poznań  
  Pistolet - juniorki  
79 1 DOWEJKO Izabela 2004 KS Kaliber Białystok  
80 2 DYRKA Jagoda 2004 SKS Dwór Grunwaldzki Poznań  
81 3 GŁASZCZ Marcelina 2002 WKS Flota Gdynia  
82 4 JAROSIŃSKA Maja 2001 ZKS Gwardia Zielona Góra  
83 5 MACUR Barbara 2003 ZKS Gwardia Zielona Góra  
84 6 MOICZEK Aleksandra 2004 ŚTS Tychy Tychy  
85 7 NOWAK Martyna 2004 ZKS Gwardia Zielona Góra  
86 8 OWCZAREK Klaudia 2005 WKS Śląsk Wrocław  
87 9 PIERKO Zuzanna 2002 LOK Tarcza Goleniów  
88 10 POLAŃSKA Zuzanna 2005 KS Neptun Kosakowo  
89 11 RYBICKA Gabriela 2002 KS Świt Starachowice  
90 12 SKOWRONEK Nel 2004 WKS Śląsk Wrocław  
91 13 SOBIESZCZYK Aniela 2003 WKS Flota Gdynia  
92 14 SZKLANNY Julia 2004 ŚTS Tychy Tychy  
93 15 SZWED Julia 2003 KS Kaliber Białystok  
94 16 TRACZUK Katarzyna 2003 WKS Śląsk Wrocław  
95 17 TREFON Martyna 2004 KBS Pszczyna Pszczyna  
96 18 WNĘK Natalia 2004 CWKS Legia Warszawa  
97 19 WOŁOSOWICZ Maja 2003 KS Kaliber Białystok  
  Strzelba gładkolufowa - juniorki  
98 1 BRZEZIŃSKA Natalia 2004 RKS Bock Rawicz  
99 2 KOSIBA Katarzyna 2003 CWKS Legia Warszawa  
100 3 KURPIEWSKA Maria 2004 CWKS Legia Warszawa  
101 4 LOKŚ Wiktoria 2005 RKS Bock Rawicz  
102 5 WŁODARCZYK Wiktoria 2004 WKS Śląsk Wrocław  
  Karabin - juniorzy  
103 1 BAŁOS Dawid 2004 BK Jelenia Góra Jelenia Góra  
104 2 BERNAL Beniamin 2005 WKS Śląsk Wrocław  
105 3 CHOJNOWSKI Michał 2003 UKS Kaliber Białystok  
106 4 GŁOWIŚ Jędrzej 2005 KS LOK Galicja Rzeszów  
107 5 KOWALSKI Jakub 2004 CWZS Zawisza Bydgoszcz  
108 6 KOZŁOWSKI Jakub 2003 LOK Lider Amicus Lębork  
109 7 KRZYŚKA Kajetan 2003 CWZS Zawisza Bydgoszcz  
110 8 LESNAU Adam 2004 KS Grot Puck  
111 9 ŁEPAK Mateusz 2004 CWZS Zawisza Bydgoszcz  
112 10 MAXIMOV Valeriy 2005 ZKS Gwardia Zielona Góra  
113 11 OGÓREK Maciej 2002 WKS Śląsk Wrocław  
114 12 PIĄTEK Michał 2001 CWZS Zawisza Bydgoszcz  
115 13 POKOROWSKI Sebastian 2001 CWZS Zawisza Bydgoszcz  
116 14 RATAJCZAK Rafał 2001 ZKS Gwardia Zielona Góra  
117 15 RAU Artur 2005 ZKS Gwardia Zielona Góra  
118 16 SADOWSKI Kacper 2001 SKSS SOKÓŁ Zduńska Wola  
119 17 SAJDAK Wiktor 2004 TKS LOK Tarnów Tarnów  
  Pistolet - juniorzy  
120 1 BANIUSIEWICZ Paweł 2005 ŚTS Tychy Tychy  
121 2 BARTCZAK-GEPART Mariusz 2002 ZKS Gwardia Zielona Góra  
122 3 BLADA Wiktor 2002 OKSS 10-ka Radomsko Radomsko  
123 4 BUDZIAK Patryk 2001 CWZS Zawisza Bydgoszcz  
124 5 CHOJNOWSKI Gabriel 2003 UKS Kaliber Białystok  
125 6 CYDZIK Jakub 2003 ZKS Gwardia Zielona Góra  
126 7 CZEKAJ Jakub 2001 WKS Wawel Kraków  
127 8 GŁOWALA Tomasz 2002 ZKS Gwardia Zielona Góra  
128 9 KOZŁOWSKI Stanisław 2003 SKS Dwór Grunwaldzki Poznań  
129 10 PIECH Artur 2001 WKS Śląsk Wrocław  
130 11 RAJEWSKI Cezary 2003 SKS Dwór Grunwaldzki Poznań  
131 12 RATAJCZYK Hubert 2004 SKSS SOKÓŁ Zduńska Wola  
132 13 ROSA Jakub 2001 ZKS Gwardia Zielona Góra  
133 14 STĘPIEŃ Kacper 2002 ŚTS Tychy Tychy  
134 15 WAGNER Filip 2001 WKS Grunwald Poznań  
135 16 WITCZAK Maksymilian 2006 SKS Dwór Grunwaldzki Poznań  
  Strzelba gładkolufowa - juniorzy  
136 1 BAKSALARY Kacper 2001 RKS Bock Rawicz  
137 2 BUNIOWSKI Krzysztof 2001 RKS Bock Rawicz  
138 3 HANCKE Piotr 2003 CWKS Legia Warszawa  
139 4 KWAŚNY Oliwier 2005 MKS Diana  Poznań  
140 5 KWIECIŃSKI Wiktor 2001 CWZS Zawisza Bydgoszcz  
141 6 LISIAK Wojciech 2005 RKS Bock Rawicz  
142 7 ŁAKOMY Mateusz 2002 CWKS Legia Warszawa  
143 8 ŁAPIŃSKI Alan 2004 MKS Diana  Poznań  
144 9 MIELCAREK Robert 2005 RKS Bock Rawicz  
145 10 MROZEK Daniel 2004 WKS Śląsk Wrocław  
146 11 OLSZEWSKI Jakub 2002 CWKS Legia Warszawa  
147 12 PATEJUK Mikołaj 2004 CWKS Legia Warszawa  
148 13 YAZYKOV Wołodymyr 2003 CWKS Legia Warszawa  
Podziel się