Skład Kadry Narodowej 2022

  Lp. Nazwisko Imię Rok urodzenia Nazwa klubu   uwagi
Karabin - kobiety  
1 1 BOGACKA Sylwia 1981 ZKS Gwardia Zielona Góra  
2 2 BUKSA Marta 2001 WKS Grunwald Poznań  
3 3 BYKOWSKA Weronika 1999 TKS LOK Tarnów Tarnów  
4 4 DUDEK Izabela 1996 TKS LOK Tarnów Tarnów  
5 5 KAMIENIECKA Kaja 2001 ZKS Warszawa Warszawa  
6 6 KOCHAŃSKA Natalia 1996 ZKS Gwardia Zielona Góra  
7 7 KOMOROWSKA Katarzyna 1996 KS Społem Łódź  
8 8 KOWALCZYK Karolina 1983 WKS Śląsk Wrocław  
9 9 NAGAY  Agnieszka 1981 KS Społem Łódź  
10 10 PIOTROWSKA Julia 2001 WKS Śląsk Wrocław  
11 11 STANKIEWICZ Aneta 1995 CWZS Zawisza Bydgoszcz  
12 12 SZUTKO Aleksandra 2000 KS Kaliber Białystok  
13 13 TABAKA Jolanta 1970 LOK Tarcza Goleniów  
14 14 WROŃSKA Paula 1991 LOK Lider Amicus Lębork  
Pistolet - kobiety  
15 1 BOREK Julita 1995 SKS Dwór Grunwaldzki Poznań  
16 2 BORSUK Dominika 2000 SKS Dwór Grunwaldzki Poznań  
17 3 BREŚ Klaudia 1994 CWZS Zawisza Bydgoszcz  
18 4 JAROSIŃSKA Maja 2001 ZKS Gwardia Zielona Góra  
19 5 KLEPACZ Katarzyna 1977 CWKS Legia Warszawa  
20 6 KOREJWO Agnieszka 1984 WKS Flota Gdynia  
21 7 KRÓL Natalia 1993 WKS Śląsk Wrocław  
22 8 NOWAK Agata 1996 KS Świt Starachowice  
23 9 PAWLUCZEK Wioletta 1997 ŚTS Tychy Tychy  
24 10 SZPEK Sławomira 1974 WKS Flota Gdynia KW
25 11 WAWRZONOWSKA Joanna 1994 WKS Flota Gdynia  
Strzelba gładkolufowa- kobiety  
26 1 BERNAL Sandra 1999 WKS Ślask Wrocław  
27 2 SZAMREJ Natalia 1991 MKS Diana  Poznań  
Karabin - mężczyźni  
28 1 BARTNIK Tomasz 1990 CWKS Legia Warszawa  
29 2 BURDA Andrzej 1970 CSJA Kobudo Opole  
30 3 CZAPLA  Łukasz 1982 KS Petarda Kraków  
31 4 JASIECKI Bartosz 1990 CWZS Zawisza Bydgoszcz  
32 5 KOWALEWICZ Maciej 1999 TS Gwardia  Olsztyn  
33 6 KRASKOWSKI Robert 1967 CWKS Legia Warszawa KW
34 7 ŁUKASZYK Rafał 1988 CWZS Zawisza Bydgoszcz  
35 8 MAJKA Marcin 1995 LOK Tarcza Goleniów  
36 9 POKOROWSKI Sebastian 2001 CWZS Zawisza Bydgoszcz  
37 10 ROMAŃCZYK Daniel 1985 KS Agat Złotoryja  
38 11 SADOWSKI Kacper 2001 SKSS SOKÓŁ Zduńska Wola  
39 12 SKORUPA Bartosz 1983 CWZS Zawisza Bydgoszcz KW
40 13 ŚWIĘTY Jacek 1972 LOK Grot Płock  
Pistolet - mężczyźni  
41 1 CZEKAJ Jakub 2001 WKS Wawel Kraków  
42 2 DANILUK Piotr 1983 WKS Flota Gdynia  
43 3 DŁUGOSZ Grzegorz 1995 ZKS Gwardia Zielona Góra  
44 4 KLIMEK Damian 1990 WKS Flota Gdynia  
45 5 KNAPIK Wojciech 1980 CSJA Kobudo Opole  
46 6 MILIWEK Oskar 1997 CWZS Zawisza Bydgoszcz  
47 7 PIETRZAK Jerzy 1995 WKS Wawel Kraków Kraków  
48 8 ROSA Jakub 2001 ZKS Gwardia Zielona Góra  
49 9 SAKOWSKI  Patryk 1998 ZKS Gwardia Zielona Góra  
50 10 WAGNER Filip 2001 WKS Grunwald Poznań  
51 11 WOJTYNA Szymon 1995 WKS Śląsk Wrocław  
Strzelba gładkolufowa - mężczyźni  
52 1 BAKSALARY Kacper 2001 RKS Bock Rawicz  
53 2 BUNIOWSKI Krzysztof 2001 RKS Bock Rawicz  
54 3 CHARKIEWICZ Remigiusz 2000 WKS Śląsk Wrocław  
55 4 KOWALCZYK Piotr 1987 RKS Bock Rawicz  
56 5 KWIECIŃSKI Wiktor 2001 CWZS Zawisza Bydgoszcz  
57 6 MURAWSKI Mateusz 2000 CWKS Legia Warszawa  
58 7 PASIERBSKI Tomasz 1995 WKS Śląsk Wrocław  
59 8 TRZEBIŃSKI Jakub 1985 CWZS Zawisza Bydgoszcz  
60 9 WERYS Jakub 1991 CWKS Zawisza Bydgoszcz  
Karabin - juniorki  
61 1 STĘPNIAK Kamila 2002 SKSS DRAGON  Siedlce  
62 2 MALOTKA-TRZEBIATOWSKA Magdalena 2002 KS DZIESIĄTKA  Kartuzy  
63 3 ŚMIETAŃSKA Alicja 2002 KS Kaliber Białystok  
64 4 SMEJA Agnieszka 2003 CWZS Zawisza Bydgoszcz  
65 5 MIKOŁOWSKA Julia 2003 CWZS Zawisza Bydgoszcz  
66 6 BARANOWSKI Maria 2004 LOK Lider Amicus Lębork  
67 7 CYBULSKA Maja 2004 KS Społem Łódź  
68 8 MORGIEL Agata 2004 ZKS Gwardia Zielona Góra  
69 9 STELTMAN Magdalena 2004 CWZS Zawisza Bydgoszcz  
70 10 CICHOWICZ Marta 2004 CWZS Zawisza Bydgoszcz  
71 11 GAWENDA Maja 2005 KS PIAST  Bieruń  
72 12 GOGOL Karolina 2005 KS Kaliber Białystok  
73 13 SKARUPSKA Dominika 2005 ZKS Gwardia Zielona Góra  
74 14 MYŚLIWIEC Nadia 2006 KS PIAST  Bieruń  
75 15 KRZESAJ Martyna 2006 CWKS Legia Warszawa  
  Pistolet - juniorki  
76 1 GŁASZCZ  Marcelina 2002 WKS Flota Gdynia  
77 2 DOWEJKO   Izabela 2004 KS Kaliber Białystok  
78 3 DYRKA  Jagoda 2004 SKS Dwór Grunwaldzki Poznań  
79 4 MACUR Barbara 2004 ZKS Gwardia Zielona Góra  
80 5 NOWAK Martyna 2004 ZKS Gwardia Zielona Góra  
81 6 WOŁOSOWICZ Maja 2003 KS Kaliber Białystok  
82 7 OŚMIAŁOWSKA Olga 2004 CWZS Zawisza Bydgoszcz  
83 8 POLAŃSKA Zuzanna 2005 KS NEPTUN  Kosakowo  
84 9 OWCZAREK Klaudia 2005 WKS Śląsk Wrocław  
85 10 WĄSIK  Izabela 2006 CWKS Legia Warszawa  
86 11 SZKLARZ  Oliwia 2005 WKS Flota Gdynia  
  Strzelba gładkolufowa - juniorki  
87 1 KOSIBA Katarzyna 2003 CWKS Legia Warszawa  
88 2 LOKŚ Wiktoria 2005 RKS Bock Rawicz  
89 3 WŁODARCZYK Wiktoria 2004 WKS Śląsk Wrocław  
  Karabin - juniorzy  
90 1 KRZYŚKA Kajetan 2003 CWZS Zawisza Bydgoszcz  
91 2 SAJDAK  Wiktor 2004 TKS LOK  Tarnów  
92 3 CHOJNOWSKI  Michał 2003 KS Kaliber Białystok  
93 4 KOZŁOWSKI  Jakub 2003 LOK Lider Amicus Lębork  
94 5 BAŁOS  Dawid 2004 BKJG  Jelenia Góra  
95 6 ŁEPAK Mateusz 2004 CWZS Zawisza Bydgoszcz  
96 7 KOWALSKI Jakub 2002 CWZS Zawisza Bydgoszcz  
97 8 MAXIMOV Valery 2005 ZKS Gwardia Zielona Góra  
98 9 OGÓREK  Maciej 2002 WKS Śląsk Wrocław  
99 10 AUGUSTYNOWICZ Adrian 2007 CWZS Zawisza Bydgoszcz  
100 11 JANUSZEWSKI Michał 2006 KS Kaliber Białystok  
101 12 GOLISZEK  Jakub 2006 WKS Śląsk Wrocław  
  Pistolet - juniorzy  
102 1 BARTCZAK-GEPART Mariusz 2002 ZKS Gwardia Zielona Góra  
103 2 BLADA  Wiktor 2002 KS "10" Radomsko  
104 3 CHOJNOWSKI Gabriel 2003 KS Kaliber Białystok  
105 4 KOZŁOWSKI  Stanisław 2003 SKS Dwór Grunwaldzki Poznań  
106 5 BANIUSIEWICZ Paweł 2005 ŚTS  Tychy  
107 6 CYDZIK Jakub 2003 ZKS Gwardia Zielona Góra  
108 7 RAJEWSKI  Cezary 2003 SKS Dwór Grunwaldzki Poznań  
109 8 RATAJCZYK Hubert 2004 SKSS SOKÓŁ Zduńska Wola  
110 9 WITCZAK Maksymilian 2006 SKS Dwór Grunwaldzki Poznań  
111 10 ZYGMUNTOWSKI Maciej 2005 CWKS Legia Warszawa  
112 11 DZIURDZIA  Jakub 2007 WKS Śląsk Wrocław  
113 12 FABISIAK Kamil 2004 ZKS Gwardia Zielona Góra  
114 13 KOPIWODA Wiktor 2008 LOK Grot Płock  
115 14 NOWOSADKO Stanisław 2005 ZKS Gwardia Zielona Góra  
116 15 RAKITSKI Ivan 2006 KS Kaliber Białystok  
  Strzelba gładkolufowa - juniorzy  
117 1 CZECHOWSKI Hubert 2005 WKS Śląsk Wrocław  
118 2 HANCKE Piotr 2003 CWKS Legia Warszawa  
119 3 KWAŚNY Oliwier 2005 MKS Diana  Poznań  
120 4 LISIAK Wojciech 2005 RKS Bock Rawicz  
121 5 ŁAKOMY Mateusz 2002 CWKS Legia Warszawa  
122 6 ŁAPIŃSKI Alan 2004 MKS Diana  Poznań  
123 7 MICHAŁEK Robert 2005 RKS Bock Rawicz  
124 8 MROZEK Daniel 2003 WKS Śląsk Wrocław  
125 9 OLSZEWSKI Jakub 2002 CWKS Legia Warszawa  
126 10 PATEJUK Mikołaj 2004 CWKS Legia Warszawa  
127 11 PYRA Wiktor 2005 KS JURA  Kochcice  
128 12 URBAŃSKI Michał 2006 WKS Śląsk Wrocław  
129 13 YAZYKOV Wołodymyr 2003 CWKS Legia Warszawa  
Podziel się