Lubuski Związek Strzelectwa Sportowego

Prezes:
Roman Kędra, tel. 604 884 835

Adres:
ul. Strzelecka 22
65-452 Zielona Góra

Dane kontaktowe:
Tel.: (68) 451 79 89
Fax: (68) 451 79 88
E-mail:
r.kedra@vp.pl

Kluby

Nazwa Klubu Telefon e-mail Strona www Nr Licencji Zakres licencji
1. Szczeciński Klub Strzelecki 665 047 922 krystian@1sks.pl 1sks.pl LK-1322/2021 PKS
GMKS LOK "Kadet" Gorzów Wlkp. 95  722 83 56 sport.zwgorzow_wielkopolski@lok.org.pl   LK-1139/2021 PKS
Gorzowski Związek Sportu Niepełnosprawnych "Start" 957200679 start.gorzówwlkp@gmail.com   LK-1206/2021 PK
Gorzowskie Towarzystwo Strzeleckie B.R.A.S.S. 696 877 693 info@brass.org.pl http://www.brass.org.pl/ LK-1122/2020 PKS
Gorzowskie Towarzystwo Strzeleckie CON-TRA 505 432 932 kilnicki@o2.pl   LK-1402/2021 PKS
Klub Sportowy "Strzelec"  Zielona Góra 665 414 342 prezes@ksstrzelec.pl www.ksstrzelec.pl LK-1055/2020 PKS
Klub Strzelecko Kolekcjonerski "Kaliber 7,62" w Skwierzynie 604-45-44-77 kaliber@strzelnicanietoperek.pl   LK-1160/2021 PKS
Klub Strzelecko-Kolekcjonerski "Pretor" 791 390 444 info@kskpretor.pl   LK-1021/2021 PKS
Klub Strzelecko-Kolekcjonerski SPECTRUM 531 281 340 klub@ksk-spectrum.pl www.ksk-spectrum.pl LK-1365/2021 PKS
Kurkowe Bractwo Strzeleckie Zbąszynek 604 607 828  884 887 785 mazur-jan1@wp.pl   LK-1089/2021 PKS
Stowarzyszenie Klub Strzelecki "Delta" Dobiegniew 501124194 ksdelta@interia.pl   LK-1330/2021 PKS
Stowarzyszenie Sportowe Klub Strzelecki "Snajper" w Lubrzy 660 494 636 monia20081@onet.eu   LK-1221/2021 PKS
Stowarzyszenie Strzelecko Obronne Gubiński Klub Sportowy "Pionier" 600 210 462 pionier@gubin.com.pl   LK-1212/2020 PKS
Wschowskie Towarzystwo Strzeleckie im. Batalionu "Parasol" 605-935-335 wts.im.batalionuparasol@gmail.com   LK-1272/2021 PKS
Zielonogórski Klub Sportowy "Gwardia" (68) 325 50 57 gwardiazg@o2.pl   LK-1090/2020 PKS

Stan na: 13.05.2021

Podziel się