Informacja dotycząca częściowej utraty danych osobowych

Polski Związek Strzelectwa Sportowego informuje, że na skutek błędu w działaniu serwera utracono część Państwa danych osobowych. Pragniemy poinformować, że utracone dane nie zostały udostępnione osobom trzecim lub nieupoważnionym, ani nie wyciekły poza Polski Związek Strzelectwa Sportowego i cały czas dysponuje nimi Związek.

Zakres utraconych danych obejmuje dane wprowadzone lub zmienione na portalu od godziny 19:00
w dniu 04.10.2019 r. do godziny 9:30 w dniu 07.10.2019 r.

Informujemy, że Polski Związek Strzelectwa Sportowego rozpoczął procedurę przywracania utraconych danych osobowych. Wobec osób, których dane utracono Związek podjął próby kontaktu telefonicznego oraz mailowego.

W przypadku pytań lub zauważenia przez Państwa błędów bądź nieprawidłowości na swoim koncie prosimy o kontakt mailowy: portal@pzss.org.pl

Pragniemy również poinformować, że utrata danych nie wpłynie negatywnie na funkcjonowanie Związku, wydawanie licencji oraz przebieg egzaminów na patent strzelecki.

Zapewniamy, że Polski Związek Strzelectwa Sportowego dokłada wszelkich starań celem wyjaśnienia wystąpienia błędu oraz podjęto czynności, aby nie dopuścić do wystąpienia ponownego błędu
w przyszłości.

O zaistniałej sytuacji Polski Związek Strzelectwa Sportowego poinformował Urząd Ochrony Danych Osobowych.

Podziel się