Skład Kadry Narodowej 2024

  Polski Związek Strzelectwa Sportowego    Kadra Narodowa 2024  
Lp. Nazwisko Imię Rok urodzenia Nazwa klubu  
Karabin - kobiety
1 BOGACKA Sylwia 1981 ZKS Gwardia Zielona Góra
2 BUKSA Marta 2001 WKS Grunwald Poznań
3 BYKOWSKA Weronika 1999 TKS LOK Tarnów Tarnów
4 DUDEK Izabela 1996 TKS LOK Tarnów Tarnów
5 KAMIENIECKA Kaja 2001 ZKS Warszawa Warszawa
6 KOCHAŃSKA Natalia 1996 ZKS Gwardia Zielona Góra
7 KOMOROWSKA Katarzyna 1996 KS Społem Łódź
8 MALOTKA-TRZEBIATOWSKA Magdalena 2002 KS Dziesiątka Kartuzy
9 MIKOŁOWSKA Julia 2003 CWZS Zawisza Bydgoszcz
10 NAGAY  Agnieszka 1981 KS Społem Łódź
11 PIETRUK Aleksandra 2000 KS Kaliber Białystok
12 PIOTROWSKA Julia 2001 WKS Śląsk Wrocław
13 ROMAŃCZYK Karolina 1983 WKS Śląsk Wrocław
14 STANKIEWICZ Aneta 1995 CWZS Zawisza Bydgoszcz
15 STĘPNIAK Kamila 2002 SKSS Dragon Siedlce
16 ŚMIETAŃSKA Alicja 2002 KS Kaliber Białystok
17 TABAKA Jolanta 1970 LOK Lider Amicus Lębork
18 WROŃSKA Paula 1991 LOK Lider Amicus Lębork
Pistolet - kobiety
1 BOREK Julita 1995 SKS Dwór Grunwaldzki Poznań
2 BREŚ Klaudia 1994 CWZS Zawisza Bydgoszcz
3 JAROSIŃSKA Maja 2001 ZKS Gwardia Zielona Góra
4 KLEPACZ Katarzyna 1977 CWKS Legia Warszawa
5 KOREJWO Agnieszka 1984 WKS Flota Gdynia
6 KRÓL Natalia 1993 WKS Śląsk Wrocław
7 NOWAK Agata 1996 KS Świt Starachowice
8 PAWLUCZEK Wioletta 1997 ŚTS Tychy Tychy
9 WAWRZONOWSKA Joanna 1994 WKS Flota Gdynia
Strzelba gładkolufowa - kobiety
1 BERNAL Sandra 1999 WKS Ślask Wrocław
2 SZAMREJ Natalia 1991 MKS Diana  Poznań
Karabin - mężczyźni
1 BARTNIK Tomasz 1990 CWKS Legia Warszawa
2 BURDA Andrzej 1970 Niezrzeszony  
3 CHOJNOWSKI  Michał 2003 KS Kaliber Białystok
4 CZAPLA  Łukasz 1982 KS Petarda Kraków
5 JASIECKI Bartosz 1990 CWZS Zawisza Bydgoszcz
6 KOWALEWICZ Maciej 1999 TS Gwardia  Olsztyn
7 KRASKOWSKI Robert 1967 CWKS Legia Warszawa
8 ŁUKASZYK Rafał 1988 CWZS Zawisza Bydgoszcz
9 MAJKA Marcin 1995 LOK Tarcza Goleniów
10 OGÓREK  Maciej 2002 WKS Śląsk Wrocław
11 POKOROWSKI Sebastian 2001 CWZS Zawisza Bydgoszcz
12 ROMAŃCZYK Daniel 1985 KS Agat Złotoryja
13 SADOWSKI Kacper 2001 SKSS Sokół Zduńska Wola
Pistolet - mężczyźni
1 BLADA  Wiktor 2002 KS 10 Radomsko
2 CZEKAJ Jakub 2002 WKS Wawel Kraków
3 DŁUGOSZ Grzegorz 1995 ZKS Gwardia Zielona Góra
4 KLIMEK Damian 1990 WKS Flota Gdynia
5 KOZŁOWSKI  Stanisław 2003 SKS Dwór Grunwaldzki Poznań
6 MILIWEK Oskar 1997 CWZS Zawisza Bydgoszcz
7 PIETRZAK Jerzy   WKS Wawel Kraków
8 ROSA Jakub 2001 ZKS Gwardia Zielona Góra
9 SAKOWSKI  Patryk 1998 ZKS Gwardia Zielona Góra
10 WAGNER Filip 2001 WKS Grunwald Poznań
11 DANILUK Piotr   WKS Flota Gdynia
Strzelba - mężczyźni
1 BAKSALARY Kacper 2001 RKS Bock Rawicz
2 BUNIOWSKI Krzysztof 2001 RKS Bock Rawicz
3 KOWALCZYK Piotr 1987 RKS Bock Rawicz
4 KWIECIŃSKI Wiktor 2001 CWZS Zawisza Bydgoszcz
5 ŁAKOMY Mateusz 2002 CWKS Legia Warszawa
6 MROZEK Daniel 2003 WKS Śląsk Wrocław
7 PASIERBSKI Tomasz 1995 WKS Śląsk Wrocław
8 SOŁTYS Stanisław 2003 RKS Bock Rawicz
9 WERYS Jakub 1991 CWKS Zawisza Bydgoszcz
10 YAZYKOV Wołodymyr 2003 CWKS Legia Warszawa
Karabin - juniorki
1 BUJNA Wiktoria 2007 CWZS Zawisza Bydgoszcz
2 CZERWIŃSKA Zuzanna 2007 MKS Dragon Chełm
3 GAWENDA Maja 2005 KS Piast  Bieruń
4 GOGOL Karolina 2005 KS Kaliber Białystok
5 KACZOR Olga 2008 WKS Wawel Kraków
6 KRZESAJ Martyna 2006 CWKS Legia Warszawa
7 KUSZEWSKA Julia 2007 CWZS Zawisza Bydgoszcz
8 LUTOWSKA Kamila 2008 CWZS Zawisza Bydgoszcz
9 MYŚLIWIEC Nadia 2006 KS Piast  Bieruń
10 PRZYBYŁOWSKA Martyna 2006 CWZS Zawisza Bydgoszcz
11 ROCHOWSKA Julia 2008 CWZS Zawisza Bydgoszcz
12 SKARUPSKA Dominika 2005 ZKS Gwardia Zielona Góra
13 STOLC Aleksandra 2008 LOK Lider Amicus Lębork
14 WOŚKOWIAK Wilhelmina 2005 CWKS Legia Warszawa
Pistolet - juniorki
1 BRZEGOWA Aleksandra 2009 KS Promień Bochnia
2 CIENKOSZ Gabriela 2007 WKS Wawel Kraków
3 KRAJEWSKA Weronika 2005 ŚTS  Tychy
4 MOICZEK Aleksandra 2004 ŚTS  Tychy
5 OWCZAREK Klaudia 2005 WKS Śląsk Wrocław
6 OWCZAREK Róża 2009 KS Czak  Świdnica
7 PAKIEŁA Adrianna 2007 LOK Lider Amicus Lębork
8 SZKLANNY Julia 2004 ŚTS  Tychy
9 SZKLARZ  Oliwia 2005 WKS Flota Gdynia
10 SZMYTKOWSKA Wiktoria 2006 KS GWARDIA 1924 Sosnowiec
11 TUTAJ Joanna 2008 KS 10 Radomsko
12 WILCZEK Zofia 2008 KS 10 Radomsko
13 WŁAZIK Helena 2008 CWZS Zawisza Bydgoszcz
Strzelba gładkolufowa - juniorki
1 LOKŚ Wiktoria 2005 RKS Bock Rawicz
2 TRUBIŁOWICZ Iga 2008 KS Jura Kochcice
3 WŁODARCZYK Wiktoria 2004 WKS Śląsk Wrocław
4 ZĄBEK Martyna 2006 KS Jura Kochcice
Karabin - juniorzy
1 AUGUSTYNOWICZ Adrian 2007 CWZS Zawisza Bydgoszcz
2 CHRZEŚCIJANSKI Aleksander 2007 CWZS Zawisza Bydgoszcz
3 GARBIEŃ   Maksymilian 2007 KS Społem Łódź
4 GOLISZEK  Jakub 2006 WKS Śląsk Wrocław
5 JANUSZEWSKI Michał 2006 KS Kaliber Białystok
6 JAROWSKI  Szymon 2007 TKS LOK  Tarnów
7 KOWALSKI Jakub 2004 CWZS Zawisza Bydgoszcz
8 KRZYŻAŃSKI Julian 2008 CWZS Zawisza Bydgoszcz
9 MAKSIMOW Walery 2005 ZKS Gwardia Zielona Góra
10 NAKLICKI Korneliusz 2008 TKS LOK  Tarnów
11 SAJDAK  Wiktor 2004 TKS LOK  Tarnów
Pistolet - juniorzy
1 BIELKIEWICZ Michał 2006 KS Kaliber Białystok
2 BRZOZOWSKI Bartosz 2007 KS Kaliber Białystok
3 BUJEWICZ  Piotr 2005 ZKS Gwardia Zielona Góra
4 DZIURDZIA  Jakub 2007 WKS Śląsk Wrocław
5 HADAŚ Artur 2005 KBS Pszczyna
6 JĘDRASZCZYK Tomasz 2005 KSO Świdnica
7 KOPIWODA Wiktor 2008 LOK Grot Płock
8 NOWOSADKO Stanisław 2005 ZKS Gwardia Zielona Góra
9 RAKITSKI Ivan 2006 KS Kaliber Białystok
10 RATAJCZYK Hubert 2004 SKSS Sokół Zduńska Wola
11 WITCZAK Maksymilian 2006 SKS Dwór Grunwaldzki Poznań
12 ZYGMUNTOWSKI Maciej 2005 CWKS Legia Warszawa
Strzelba gładkolufowa - juniorzy
1 CZECHOWSKI Hubert 2005 WKS Śląsk Wrocław
2 GUZIK Hubert 2008 KS Jura Kochcice
3 KWAŚNY Oliwier 2005 MKS Diana  Poznań
4 LISIAK Wojciech 2005 RKS Bock Rawicz
5 ŁAPIŃSKI Alan 2004 MKS Diana  Poznań
6 MALATYŃSKI Kacper 2006 KS Jura Kochcice
7 PŁUSKA Antoni 2007 KS Jura Kochcice
8 PYRA Wiktor 2005 KS Jura Kochcice
9 SOŁTYS Antoni 2008 RKS Bock Rawicz
10 TYRKA Krystian 2006 KS Jura Kochcice
11 URBAŃSKI Michał 2006 WKS Śląsk Wrocław

 

Podziel się