ISSF gratuluje Kadrze Narodowej Juniorów

ISSF gratuluje Kadrze Narodowej Juniorów
Zakończone wczoraj Mistrzostwa Świata Juniorów w Suhl dostarczyły nam wspaniałych sportowych emocji i wyjątkowych powodów do dumy z reprezentacji Biało-Czerwonych.
 
Złote medale Mai Gawendy (SPOŁEM Łódź), Ivana Rakitskiego (KALIBER Białystok), Małgorzaty Dąbrowskiej (ŚLĄSK Wrocław), Wiktora Kopiwody (GROT Płock), Piotra Bujewicza (GWARDIA Zielona Góra) i srebrny medal Jakuba Goliszka (ŚLĄSK Wrocław) dały Polsce świetne, czwarte miejsce w klasyfikacji medalowej.
 
Na szczególną uwagę zasługują trzy (!) złote medale Ivana Rakitskiego, który został nazwany przez organizatorów "królem zawodów".
 
Fantastyczna praca całej kadry, zawodników i szkoleniowców została dostrzeżona przez władze International Shooting Sport Federation (ISSF), co znalazło wyraz w liście gratulacyjnym przewodniczącego ISSF Luciano Rossiego skierowanym na ręce Prezesa Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego Tomasza Kwietnia.
 
 

ISSF Congratulations Suhl

Pobierz
Podziel się