Kadra Narodowa Juniorów triumfuje w Suhl

Kadra Narodowa Juniorów triumfuje w Suhl

W kolejnym dniu Mistrzostw Świata Juniorów ISSF Maja Gawenda (SPOŁEM Łódź) zwyciężyła w konkurencji 50m karabin leżąc, pokonując w finałowej rozgrywce reprezentantkę Norwegii Pernillę Nor-Woll (627.8 pkt. : 627.5 pkt.) i zdobywając kolejny złoty medal w swojej karierze. W tej samej konkurencji mężczyzn Jakub Goliszek (ŚLĄSK Wrocław) w emocjonującym finale wywalczył srebro uzyskując bardzo dobry wynik 626.8 pkt.

Ukoronowaniem pełnego sukcesów dnia był finał konkurencji 10 m pistolet pneumatyczny mix, w którym zwyciężyli Małgorzata Dąbrowska (ŚLĄSK Wrocław) i Ivan Rakitski (KALIBER Białystok) zdobywając 471,9 pkt., co dało Polsce trzeci złoty medal na tych zawodach w ciągu zaledwie dwóch dni.

Nasi juniorzy prezentują rewelacyjną formę i pokazują, że nie mają sobie równych.

Gratulujemy!

Podziel się