Kolejny medal Polaków na Pucharze Świata w Suhl

Kolejny medal Polaków na Pucharze Świata w Suhl

Drużna w składzie Kamila Stępniak, Julia Piotrowska oraz Maja Gawenda zdobyły srebrny medal w Karabinie 3 postawy drużynowo podczas Pucharu Świata w Suhl. Zespół rywalizował z zespołem z Niemiec, gdzie po meczu 16:12 dla Niemiec zajęły 2 miejsce.

W drugim etapie kwalifikacji zespół zajął 2 miejsce z wynikiem 873 co dało im awans do meczu o złoto.

W pierwszym etapie kwalifikacji Polki zajęły 3 miejsce z wynikiem 1301.

 

Podziel się