Medalowe sukcesy Polaków w Granadzie
Dwa medale Polskich drużyn na Grand Prix ISSF w Granadzie.
Złoty medal drużyny: Katarzyna Klepacz, Natalia Król oraz Wioletta Pawluczek w pistolecie pneumatycznym
oraz
Brązowy medal drużyny: Aleksandra Szutko, Katarzyna Komorowska oraz Agnieszka Nagay w karabinie pneumatycznym.
W najbliższych dniach rozpoczną się strzelania kulowe. Zapraszamy do obserwowania rezultaów na stronie ISSF.
Zobacz galerię zdjęć
Wszystkie aktualności Podziel się
