Medalowe sukcesy Polaków w Granadzie

Medalowe sukcesy Polaków w Granadzie

Dwa medale Polskich drużyn na Grand Prix ISSF w Granadzie.

Złoty medal drużyny: Katarzyna Klepacz, Natalia Król oraz Wioletta Pawluczek w pistolecie pneumatycznym

oraz

Brązowy medal drużyny: Aleksandra Szutko, Katarzyna Komorowska oraz Agnieszka Nagay w karabinie pneumatycznym.

W najbliższych dniach rozpoczną się strzelania kulowe. Zapraszamy do obserwowania rezultaów na stronie ISSF.

 

Podziel się