Mistrzostwa Świata w Changwon

11.09.2018

Łukasz Czapla z kolejnym medalem i tytułem wicemistrza świata w ruchomej tarczy, tym razem w mikście na 10 m. Gratulujemy! - rezultaty

10.09.2018

Daniel Romańczyk  wywalczył wicemistrzostwo świata w konkurencji karabin 300 m leżąc takim samym wynikiem, jak zwycięzca Słoweniec Rajmond Debevec. Gratulujemy - rezultaty.

Zespół juniorów w pistolecie szybkostrzelnym 2x30 wywalczył brązowy medal - rezultaty

Maciejowi Kowalewiczowi zabrakło punktu do finału; zajął 9. miejsce w kdw 3x40 juniorów - rezultaty

9.09.2018

Aleksandra Szutko zdobyła brązowy medal w konkurencji ks 60 strzałów ; 50 m juniorek - rezultaty
Łukasz Czapla tym razem 4 - rezultaty

7.09.2018

Tomasz Bartnik mistrzem świata w konkurencji karabin dowolny 3x40 strzałów, 50 m. Nasz reprezentant wyrównał swój własny rekord Polski w fazie zasadniczej i na jedną dziesiątą punktu się zbliżył do rekordu kraju w finale. Sukces Tomasza Bartnika jest tym większy, że oznacza również zdobycie przepustki olimpijskiej na igrzyska olimpijskie w Tokio w 2020 r. Gratulujemy!!! Mistrz świata na co dzień reprezentuje CWKS Legię Warszawa Sekcję Strzelecką i jest wychowankiem trenerki Eulalii Rolińskiej, przed laty również mistrzyni i rekordzistki świata - rezultaty

Aleksandra Szutko zajęła  8. miejsce w eliminacjach kpn 60; 10 m juniorek. W rywalizacji finałowej młoda białostocczanka awansowała o 2 pozycje.  Gratulujemy! - rezultaty

4.09.2018

Łukasz Czapla wicemistrzem świata w ruchomej tarczy! Dziewięciokrotny mistrz świata konkurencję zakończył rezultatem 589 punktów, identycznie jak  Michaił Azarenko. Zdecydowała dogrywka, w której lepszy był Rosjanin - rezultaty

3.09.2018

Udany występ naszych reprezentantek w ppn 60; 10 m; Klaudia Breś zajęła 7. lokatę w finale, Beata Bartków-Kwiatkowska była 12 - rezultaty

3.09.2018

Tomasz Bartnik wprawdzie 15. w kpn 60; 10 m, ale do finału brakowało nie tak wiele – w Korei Płd. trwają mistrzostwa świata ISSF - rezultaty