Pierwsza konkurencja w Tokyo za nami
Za nami pierwszy start na Igrzyskach Olimpijskich w Tokyo. Aneta Stankiewicz zajęła 15 miejsce w konkurencji Karabin pneumatyczny z wynikiem 626,8. Gratulujemy i czekamy na start w Mixie oraz postawach!
Zobacz galerię zdjęć
Wszystkie aktualności Podziel się
