Renata Mauer-Różańska wiceprezesem Towarzystwa Olimpijczyków Polskich
Podczas Walnego Zgromadzenia Towarzystwa Olimpijczyków Polskich, które odbyło się 22 czerwca w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Warszawie, odbyły się głosowania, w których dwukrotnie złota i brązowa medalistka igrzysk olimpijskich z Atlanty i Sydney Renata Mauer-Różańska została wybrana do Zarządu Towarzystwa Olimpijczyków Polskich oraz Zarządu Polskiego Komitetu Olimpijskiego następnej kadencji.
Pani Renata została wybrana do 14 osobowego Zarządu Towarzystwa Olimpijczyków Polskich i znalazła się wśród 12 osób, które wejdą do Zarządu Polskiego Komitetu Olimpijskiego.
Gratulujemy!
Podziel się
