Reprezentacja seniorów wyleciała na Grand Prix Granada
Reprezentacja Polski seniorów wyleciała dzisiaj rywalizować w Grand Prix ISSF w Granadzie.
Polske reprezentować będą:
- Katarzyna Klepacz
- Katarzyna Komorowska
- Natalia Król
- Rafał Łukaszyk
- Oskar Miliwek
- Agnieszka Nagay
- Agata Nowak
- Wioletta Pawluczek
- Aleksandra Szutko
Listy startowe, program oraz wyniki dostępne na stronie ISSF.
Zapraszamy do polubienia i obserwowania profilów PZSS w mediach społecznościowych: Facebook oraz Instagram, by otrzymywać najświeższe informacje o osiagnieciach naszej kadry.
Podziel się
