Reprezentacja seniorów wyleciała na Grand Prix Granada

Reprezentacja seniorów wyleciała na Grand Prix Granada

Reprezentacja Polski seniorów wyleciała dzisiaj rywalizować w Grand Prix ISSF w Granadzie.

Polske reprezentować będą:

  1. Katarzyna Klepacz
  2. Katarzyna Komorowska
  3. Natalia Król
  4. Rafał Łukaszyk
  5. Oskar Miliwek
  6. Agnieszka Nagay
  7. Agata Nowak
  8. Wioletta Pawluczek
  9. Aleksandra Szutko

Listy startowe, program oraz wyniki dostępne na stronie ISSF.

 

Zapraszamy do polubienia i obserwowania profilów PZSS w mediach społecznościowych: Facebook  oraz Instagram, by otrzymywać najświeższe informacje o osiagnieciach naszej kadry.

 

Podziel się