Wielkanoc 2021

            W ubiegłym roku sądziliśmy, że to tylko jednorazowy, przykry epizod, niestety się okazało, że ograniczenia związane z pandemią stają się - oby krótkotrwałą - niechcianą  tradycją.  Dezorganizuje nam ona kolejne święta, utrudniając bądź nawet uniemożliwiając rodzinne spotkania i wspólne przeżywanie Wielkanocy.  Pozostaje jednak druga strona tych radosnych dni płynąca z charakteru i utrwalonej tradycji Świąt Wielkanocnych, zwyczaj przekazywania sobie ciepła i serdeczności, współuczestnictwa w duchowym wymiarze Świąt nawet na odległość. Tego wirus nam nie odbierze!

            Wielkanoc, to czas odradzania i powrotu do życia tak w wymiarze duchowym, religijnym, jak i tym bliższym ziemi. W naszym środowisku, to czas pełnego wchodzenia w sezon sportowy. Niestety pandemia dezorganizuje nam również kalendarze sportowe i plany szkoleniowe, zmusza do odwoływania wielu znaczących zawodów.  

            Dlatego z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych wszystkim miłośnikom naszego sportu, i ich bliskim życzę rodzinnych i radosnych mimo utrudnień Świąt, a w rozpoczynającym się już na dobre sezonie sportowym: sukcesów w rywalizacji oraz w pacy szkoleniowej i organizacyjnej. I żeby było nam dane z nadzieją i radością śledzić występy naszych olimpijczyków w Tokio.

            Strzeleckiej Rodzinie z całego serca życzę dobrych Świąt Wielkanocnych! Dużo, dużo zdrowia!

           

            Tomasz Kwiecień

            Prezes

            Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego

Podziel się