Wielkanoc 2025

Z okazji Świąt Wielkanocnych  strzelcom sportowym i ich rodzinom życzę wiosennego nastroju, ciepła rodzinnych spotkań, tradycyjnego jajka w gronie najbliższych i radosnego śmigusa-dyngusa. Życzę kolejnych osiągnięć w rywalizacji sportowej.

Reprezentacji Narodowej życzę udanej walki o dalsze utwierdzanie wysokiej pozycji polskiego strzelectwa w sporcie światowym i sukcesów na arenach globu

Wielkanoc to  okazja do refleksji i głębszych przemyśleń; radość  z wiosennego ożywienia przeplata się z zadumą nad zdarzeniami sprzed wieków, jak i współczesnymi. W chwilach zastanowienia wspomnijmy również tych, którym nie jest dane świętować z rodzinami w spokoju i pokoju.

Wszystkim życzę dużo zdrowia i dobrych, zdrowych Świąt Wielkanocnych!

 

Tomasz Kwiecień

Prezes

Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego

Podziel się