Wielkanoc 2025
Z okazji Świąt Wielkanocnych strzelcom sportowym i ich rodzinom życzę wiosennego nastroju, ciepła rodzinnych spotkań, tradycyjnego jajka w gronie najbliższych i radosnego śmigusa-dyngusa. Życzę kolejnych osiągnięć w rywalizacji sportowej.
Reprezentacji Narodowej życzę udanej walki o dalsze utwierdzanie wysokiej pozycji polskiego strzelectwa w sporcie światowym i sukcesów na arenach globu
Wielkanoc to okazja do refleksji i głębszych przemyśleń; radość z wiosennego ożywienia przeplata się z zadumą nad zdarzeniami sprzed wieków, jak i współczesnymi. W chwilach zastanowienia wspomnijmy również tych, którym nie jest dane świętować z rodzinami w spokoju i pokoju.
Wszystkim życzę dużo zdrowia i dobrych, zdrowych Świąt Wielkanocnych!
Tomasz Kwiecień
Prezes
Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego
