Z żalem odebraliśmy wiadomość o śmierci Wandy Kisielnickiej

Z żalem odebraliśmy  wiadomość o śmierci, 20 sierpnia 2022 r.,

Wandy Kisielnickiej,

zawodniczki m.in. WKS Wawel Kraków w strzelaniu z pistoletu, sędzi strzelectwa sportowego. We wspomnieniach przyjaciół z Małopolskiego ZSS oddanej naszemu sportowi  wspaniałej  koleżanki, emanującej ciepłem i dobrocią. 

Bliskim Zmarłej składam serdeczne wyrazy współczucia. Cześć Jej Pamięci!

Andrzej Kijowski

Prezes Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego

 


Z głębokim smutkiem i pełni bólu przyjęliśmy wiadomość, że w dniu               20 sierpnia 2022 roku odeszła z naszego grona śp. Wanda Kisielnicka

Karierę strzelecką rozpoczęła w Lidze Obrony Kraju, w kole strzeleckim      przy Zarządzie Dzielnicy Kraków-Krowodrza. Następnie reprezentowała barwy sekcji strzeleckiej Wojskowego Klubu Sportowego WAWEL Kraków. Specjalizowała się     w strzelaniach pistoletowych i występowała na imprezach najwyższej rangi,               wielokrotnie w reprezentacji Warszawskiego Okręgu Wojskowego.

W zmarłej tracimy Osobę bardzo lubianą i szanowaną oraz pełną dobroci;  oddaną naszej dyscyplinę – sędziego strzelectwa sportowego PZSS, bardzo aktywnego na terenie Małopolski. Żegnamy przedstawiciela trzypokoleniowej Rodziny strzeleckiej, służącej dobrocią i ciepłem wszędzie tam gdzie wiodły Ją ścieżki życia.

Najbliższym składamy najgłębsze wyrazy współczucia po stracie najukochańszej Żony, Matki i Babci.

Łącząc się w modlitwie i cierpieniu – Małopolska Rodzina Strzelecka

Podziel się