Z żalem odebraliśmy wiadomość o śmierci Wandy Kisielnickiej
Z żalem odebraliśmy wiadomość o śmierci, 20 sierpnia 2022 r.,
Wandy Kisielnickiej,
zawodniczki m.in. WKS Wawel Kraków w strzelaniu z pistoletu, sędzi strzelectwa sportowego. We wspomnieniach przyjaciół z Małopolskiego ZSS oddanej naszemu sportowi wspaniałej koleżanki, emanującej ciepłem i dobrocią.
Bliskim Zmarłej składam serdeczne wyrazy współczucia. Cześć Jej Pamięci!
Andrzej Kijowski
Prezes Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego
Z głębokim smutkiem i pełni bólu przyjęliśmy wiadomość, że w dniu 20 sierpnia 2022 roku odeszła z naszego grona śp. Wanda Kisielnicka
Karierę strzelecką rozpoczęła w Lidze Obrony Kraju, w kole strzeleckim przy Zarządzie Dzielnicy Kraków-Krowodrza. Następnie reprezentowała barwy sekcji strzeleckiej Wojskowego Klubu Sportowego WAWEL Kraków. Specjalizowała się w strzelaniach pistoletowych i występowała na imprezach najwyższej rangi, wielokrotnie w reprezentacji Warszawskiego Okręgu Wojskowego.
W zmarłej tracimy Osobę bardzo lubianą i szanowaną oraz pełną dobroci; oddaną naszej dyscyplinę – sędziego strzelectwa sportowego PZSS, bardzo aktywnego na terenie Małopolski. Żegnamy przedstawiciela trzypokoleniowej Rodziny strzeleckiej, służącej dobrocią i ciepłem wszędzie tam gdzie wiodły Ją ścieżki życia.
Najbliższym składamy najgłębsze wyrazy współczucia po stracie najukochańszej Żony, Matki i Babci.
Łącząc się w modlitwie i cierpieniu – Małopolska Rodzina Strzelecka
