Złote medale juniorów na Mistrzostwach Świata w Suhl

Złote medale juniorów na Mistrzostwach Świata w Suhl

Reprezentant Kadry Narodowej Juniorów Ivan Rakitski (KALIBER Białystok) został dzisiaj mistrzem świata w konkurencji 10m pistolet pneumatyczny, pokonując w emocjonującej rozgrywce finałowej hinduskiego strzelca Shiva Narvala (239.6 do 239.1 pkt.).

Również dzisiaj, w tej samej konkurencji zespół w składzie Ivan Rakitski, Wiktor Kopiwoda (GROT Płock) i Piotr Bujewicz (GWARDIA Zielona Góra) zdobył drużynowe złoto uzyskując odpowiednio 581, 575 i 564 pkt.

Obydwa medale potwierdzają świetną formę naszych juniorów, którzy weszli do światowej czołówki strzelectwa sportowego.

Dziękujemy zawodnikom, trenerom i kibicom za wspaniałe sportowe emocje i wielkie wzruszenia!

Podziel się