Złoto i srebro na Mistrzostwach Europy w Osijeku
Maja Gawenda (SPOŁEM Łódź) i Dominika Skarupska (GWARDIA Zielona Góra) zajęły dzisiaj 1. i 2. miejsce w konkurencji 50 m karabin 3 postawy juniorek zdobywając odpowiednio 358.7 i 358.3 pkt.
W tej samej konkurencji zespół w składzie Maja Gawenda, Dominika Skarupska i Julia Rochowska (ZAWISZA Bydgoszcz) zdobył srebrny medal drużynowy (1744 pkt.).
Dziękujemy i gratulujemy!
Zobacz galerię zdjęć
Wszystkie aktualności Podziel się
