Odszedł Wiesław Skalski

Odszedł Wiesław Skalski

Kolejna smutna wiadomość; z żalem informujemy, że 17.09.2020 r., po ciężkiej chorobie, odszedł Wiesław Skalski. Działacz sportu strzeleckiego, Założyciel i Prezes Klubu Strzeleckiego START Olsztyn. Wychowawca, trener mistrzów świata, Europy i kraju w strzelectwie osób niepełnosprawnych. Animator strzelectwa osób niewidomych i słabo widzących. Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Warmińsko-Mazurskiego Z S S. Sędzia klasy I P Z S S, członek Kolegium Sędziów W-M Z S S. Przyjaciel i Kolega. Odszedł, ale Jego zasługi pozostaną na zawsze w pamięci środowiska strzeleckiego.

 

Cześć Jego Pamięci! Bliskim Zmarłego składamy z serca płynące kondolencje.

 

 

Tomasz Kwiecień

Prezes

Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego.

 


Pogrążeni w żalu i z wielkim bólem w sercu informujemy, że w dniu 17.09.2020 r. po walce z ciężką chorobą, odszedł nasz kolega Wiesław Sklalski.
W młodości sportowiec, ostatnio aktywista, działacz strzelectwa sportowego. Założyciel i Prezes Klubu Strzeleckiego START Olsztyn. Wychowawca, trener wielu Mistrzów Świata, Europy i oczywiście kraju w strzelectwie sportowym osób niepełnosprawnych. Nestor strzelectwa osób niewidomych i słabo widzących. Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Warmińsko-Mazurskiego Związku Strzelectwa Sportowego, członek Kolegium Sędziów Warmińsko-Mazurskiego Związku Strzelectwa Sportowego, Instruktor i Trener strzelectwa sportowego, Sędzia klasy pierwszej Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego ale przede wszystkim nasz Przyjaciel oraz Przyjaciel całego grona strzeleckiego.
Odszedł za wcześnie, ale Jego nieocenione zasługi w środowisku strzeleckim pozostaną na zawsze w naszych sercach, jak i pamięć o chwilach, które spędziliśmy wspólnie.

W Zmarłym żegnamy Zasłużonego Działacza Sportowego i Przyjaciela.
Bliskim Zmarłego składamy z serca płynące kondolencje.

W-MZSS

 

Podziel się